Прем'єр-міністр Ґарібашвілі радіє, що Сакартвело не відновлюватиме територіальну цілісність

СВІТ
30 липня, 18:01
Прем'єр-міністр Ґарібашвілі радіє, що Сакартвело не відновлюватиме територіальну цілісність

Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.

Про це прем'єр-міністр Іраклі Ґарібашвілі заявив під час щотижневої пресконференції у Тбілісі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиленням на видання "News Georgia".

На його думку, Сакартвело уникла випробування війни нібито тільки завдяки стійкості державної структури, що спирається на стійку владу і підтримку миролюбного грузинського суспільства.

«Безліч спроб, провокацій та прямих закликів, як з середини країни, так і ззовні завадили нам вступити у цю авантюру й обрати якусь зі сторін конфлікту. Наш уряд зміг уникнути найбільшого випробування, яке могло статися з нашою країною – це війна. Направду ми змогли зберегти свою розумну національну політику, мир і стабільність для нашої країни, тому двозначне економічне зростання – це не випадковість», – вважає Іраклі Ґарібашвілі.

Водночас прем'єр-міністр забув згадати про обіцяне раніше відновлення територіальної цілісності Сакартвело, ймовірно побоюючися кремлівського штурхана в особі сірого кардинала грузинської політики Бідзіни Іванішвілі.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати про те, що росія має намір отримати частину грузинського курорту Бічвінта за допомогою договору з самопроголошеною "Республікою Абхазія".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56