Як стверджують науковці, всі вони будують нори у ґрунті з метою виживання у посушливих умовах найменшого материка.
40 нових видів членистоногих істот виявили посеред тропічних регіонів країни-континенту, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Australia News".
Прикметно, але всі знайдені види належать до групи павуків, які роблять нори Y-подібної форми, наголошують зоологи з Університету Західної Австралії та Квінслендського музею.
«Ми навіть не уявляли, наскільки різними може бути їхня поведінка та спосіб життя. Кожна павуча нора має не лише головний, але прихований вхід для втечі у разі небезпеки. За останні пів року ми виявили близько 136 зразків таких підземних сховків», – зазначив професор Джеремі Вілсон.
Наразі австралійські дослідники працюють над тим, аби не тільки описати нові види, дати назви членистоногим, а й з'ясувати їхню еволюцію та історію розселення шляхом молекулярного секвенування.
А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у лабораторії Кембридзького Університету вперше в історії науки у незайманих плодових мушок з'явилося на світ потомство.