Created with Sketch.

Вдаримо розвитком тваринництва по пирятинському бездоріжжю

01 березня, 07:18

Як відомо, Полтавщина — аграрний регіон, завдяки якому надходять чималі кошти у державний бюджет України. Крім зерна, вирощують ще й худобу.

Саме на збільшення поголів'я націлилася влада Пирятина, оголосивши на черговій сесій міської ради відповідний план розвитку громади на поточний і наступний роки. Для цього депутати продовжили договори оренди землі на 15 років із товаровиробниками.

З'ясувалося — у господарствах, які розвивають тваринницьку галузь, створюється значна кількість робочих місць, що вкрай важливо під час війни та економічної кризи. У міськраді наголошують: фермери безперебійно сплачують податки, розвиваючи економіку Пирятинської громади, де наявна проблема із бездоріжжям.

«Тваринне поголів'я утримується переважною мірою на основі власної кормової бази, що створює додану вартість у господарській діяльності. Крім того, розвиток тваринництва є запорукою продовольчої безпеки громади, що є надзвичайно важливим в умовах повномасштабної війни в Україні.

У зв'язку із цим сесією ухвалено рішення підтримати фермерів, які давно займаються тваринництвом або ж розпочинають освоювати цю галузь. Земельні ділянки, по яких продовжено договори оренди, наразі обробляються цими господарствами та мають пріоритетне право на подальшу оренду», — зазначили у міськраді Пирятина.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як Диканський молокозавод став небезпечним місцем для людей і тварин. Громадськість звернулася до селищної ради щодо розв'язання наболілого питання.

Читайте також
Героєві України Анатолію Карбану відкрили пам'ятні дошки у Миргороді
Полтава
Мертві чиновницькі душі Диканьки дорого обходяться платникам податків
Полтава
Звільнення Тетяни Корост пішло на користь Котельві — жителі громади
Полтава
4 млн грн від Шишацької громади на підтримку ЗСУ
Полтава
У Диканьці чиновники з депутатами здебільшого тринькають гроші на себе
Полтава
Німецькі самаряни допомогли кременчуцькій лікарні стати менш енергозалежною
Полтава