Диканський молокозавод став небезпечним місцем для людей і тварин

ПОЛТАВА
14 лютого, 19:29
Диканський молокозавод став небезпечним місцем для людей і тварин

Громадськість звернулася до селищної ради щодо розв'язання питання. Мешканці самі обстежили та ініціювали огородження закинутої будівлі.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила свідома мешканка Диканської громади Марина Кикоть, виклавши кадри з небезпечної споруди. Вона наголошує, що ситуацію, яка сталася з колишнім молокозаводом, лишити просто так не можна.

Станом на 14 лютого громадськість спрямувала відповідного листа до власників будівлі — збанкрутілого підприємства «Гадяч сир» — стосовно повного загородження території, де невідомі особи розставляють капкани. Періодично проводитимуться рейди задля уникнення надзвичайної ситуації за участі диканської малечі.

«Останнім часом я багато чого не розумію та перестала шукати логіку... Але це ситуація, про яку не можна мовчати це пряме порушення законодавства України та взагалі бездумний вчинок з усіх боків. На території колишнього молокозаводу (центр селища) було знайдено 2 капкани в який потрапили коти. Я думаю, всі знають, що використовувати капкани заборонено — це раз.

І два, якщо ви думаєте що закинуті будівлі не кому нецікаві, то помиляється... вони дуже приваблюють дітей! (Питання відповідальності батьків не підіймаємо, бо ми знаємо, що діти дуже допитливі та люблять робити заборонені речі). Щодо особи яка це зробила — це той, хто дорослий і знає як це правильно зробити, але і дупля не відстрелив чим це може закінчитися сьогодні це був кіт, а завтра може бути людина», — заявила Марина Кикоть.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як замість наведення ладу у Лубенській громаді чиновники відверто займаються варварською профанацією. І платять за це пересічні жителі міста.

Читайте також:
Полтава
Цьогоріч у березні на соціальний захист воїнів і їхніх родин із бюджету виділено 198 тисяч гривень. Кошти спрямовані на різні види допомоги.
вчора, 16:12
Полтава
Підлеглі Філіпа Проніна навідалися до Глобинської громади. Так влада турбується про сільгоспвиробників, які наповнюють бюджет Полтавщини.
12 квітня, 08:21
Полтава
Прислужник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов віднині стежитиме за містянами. Дарма, що жителі Пирятина не давали на це згоди.
07 квітня, 10:26
Полтава
Поки небайдужі громадяни з когорти свідомих українців допомагають воїнам, чиновники піаряться. Жодної копійки на цю підтримку не виділено.
03 квітня, 06:03
Полтава
Гроші спрямують на придбання необхідного на фронті нашим захисникам обладнання. Перш за все, безпілотних літальних пристроїв.
01 квітня, 14:43
Полтава
Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.
28 березня, 06:02