Created with Sketch.

Вогняна підкова навколо Авдіївки

30.09.2021, 23:45
Ілюстративне фото. Результати обстрілу Авдіївки 28 серпня

Останні дві доби спостерігається помітне підвищення інтенсивності вогню з боку терористичних формувань.

Авдіївка по сьогодні залишається крайнім рубежем підконтрольної Києву географії. З трьох протилежних боків місто оточене вогневими рубежами російських бойовиків. Регулярні обстріли окремих ділянок міста здійснюються з боку населених пунктів Спартак, Ясинувата (район Крутої Балки) та з околиць ДАПу.

З 28.09 щільність вогню суттєво зростає. Проти українських військових ворог використовує артилерію калібру 152 мм. Окрім цього терористами здійснюються атаки з повітря за допомогою ударних БПЛА російського виробництва. Борт кожного з них обладнано сучасними тепловізорами та боєкомплектами мін калібру 82 мм.

Під прицілами ворожих уражень опиняються цивільні об'єкти та позиції і КСП (Командно-спостережні пункти) 25-ої ОПДБр. Українські десантники вдаються до симетричної відповіді на кожен постріл з боку окупаційних формувань.

Ніч з 29.09 на 30.09 ( приблизно з 2:00 по 4:30 за Києвом) була насичена інтенсивними артилерійськими боями. Ранок ( 7:00 - 9:00) та вечір (16:00 - 17:30) позначились продовженням вогневого тиску. На нулі працювала стрілецька зброя та ЗУ (Зенітні установки).

В ході протистояння 30.09 загинув один український військовий.

Читайте також
Британські дайвери, що збирають сміття в морі, знайшли російський пристрій стеження
Війна
Військові Нідерландів стріляли по дронах, які літали над військовою базою
Світ
У ЄС розробили план з переміщення військ та озброєння, аби стримувати росію, - Politico
Війна
Польща просить США допомогти з розслідуванням диверсій на залізниці — RMF24
Війна
Польща готується до повномасштабної війни з росією
Війна
Бомбардувальники НАТО увійшли в повітряний простір Балтійського регіону
Світ