Created with Sketch.

Воїни НГУ влаштували заняття для дошкільнят Чернігова

04 травня, 18:49

Зустрічі із дітьми — не лише про знайомство та інструктаж. Такі заходи формують довіру, впевненість у тому, що захисники завжди поруч.

Яскравими кадрами поділилося Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України. Кінологи провели для малечі показовий виступ, продемонструвавши, як слухняно і злагоджено працює його хвостатий колега.

Військовослужбовці 27-го полку НГУ завітали до одного із дитячих садочків Чернігова, де розповіли про Героїв, які служать у лавах Сил оборони України. Дітлахам дали потримати справжню амуніцію, приміряти бронежилет і шолом, а також побавитися з псом.

«Для нас найцінніше — це щирі дитячі посмішки. Їх неможливо підробити. Коли бачиш, як вони радіють, слухають тебе з відкритим ротом, гладять наших собак — розумієш, що все недарма», — заявив кінолог НГУ, на ім'я Дмитро.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що нацгвардійці очищують Харківщину від російських мін, снарядів, бомб і ракет. Кожного бойового виходу — беруть повний усілякого начиння наплічник.

Читайте також
У Полтаві судили двох чоловіків за хабарництво
Кримінал
«За межею»: нова реальність для мільйонів українців
Політика
Пенсійний фонд закрив інформацію про пенсії Януковича та Азарова
Політика
Як держава вбиває демографію
Політика
А тепер здеріть це самі!
Полтава
Молодь у світі розділена на протиборчі політичні табори — Reuters
Політика