Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє обстрілювати населені пункти північних областей, розташованих впритул до кордону.
12 листопада, 19:18
Від початку повномасштабного російського воєнного вторгнення в Україні розгорнулася боротьба з усім, що пов'язує нас із країною-агресоркою.
13 жовтня, 09:18
У давно звільнених від загарбників прикордонних областях України продовжують знаходити небезпечні залишки присутності агресорів із РФ.
03 жовтня, 17:27
Набраних мобілізаційним поспіхом чоловіків ресурсної федерації московії Кремль може спрямувати на штурм північних областей України.
26 вересня, 17:27
Вигнані з північних українських областей російські окупаційно-терористичні сили залишили по собі чимало небезпечних і вибухових предметів.
28 серпня, 17:01
Наші захисники посилюють оборону Київської та Чернігівської областей, облаштовуючи загородження, зводячи позиції та укриття.
21 серпня, 18:09
Точкові удари по Антонівському мосту у Херсонській області створюють небезпеку для російських підрозділів на Правобережжі у пониззі Дніпра.
21 липня, 09:23
Відступаючи з Північної України окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації залишив по собі багато небезпечних "сюрпризів".
16 липня, 07:09
"Той, що хоче кинутися з мотикою на сонце": запорожець Семен Палій, який лихом, на думку Великого Кобзаря Тараса Шевченка, не добитий...
15 липня, 18:00
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Непокаране зло вертається, особливо зло всередині України під час війни з російськими окупаційно-терористичними силами.
10 травня, 08:18