Created with Sketch.

Як тільки росіяни дістануть ТЯЗ, – китайці увірвуться до Іркутська

20.06.2023, 18:45
Фото: Nikkei Asia

Джозеф Байден через Ентоні Блінкена ймовірно передав Сі Цзіньпіну план з примусового умиротворення кремлівського бункерного щура.

На цьому аргументовано наполягає вітчизняний політолог-міжнародник і військовий експерт Назар Приходько, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, Вашинґтон і Пекін уклали негласну двосторонню угоду, сутність якої полягає у наступному: час вирвати в агресора останні зуби (агресором була, є і залишається РФ-Московія – прим. ред.).

«Пам'ятаєте, у спільному комюніке Блінкена і Сі був такий пункт: "Окремо сторони домовилися з низки питань, щоправда що це за питання – не уточнили"? Думаю, що одним із таких питань була ліквідація ядерної загрози з боку РФ», – зауважив Назар Приходько.

Крім того, вітчизняний політолог-міжнародник і військовий експерт додає, що у Пекіні американська делегація від імені президента Байдена домовилася з товаришем Сі Цзіньпіном зберегти геополітичний status quo.

«Все ясно, Росія не грає. Немає ніякого "багатополярного світу", та і двополярний змінився, бо полюс Росії повністю перемістився на комуністичний Китай, якому абсолютно не довподоби ядерна риторика та істерія Кремля. Паралельно з цим, переконаний, буде розігруватися і "білоруська карта". Байден, у принципі, не проти того, аби Мінськ був в орбіті Пекіна так само як і Москва, але точно проти того, щоби на її території була розміщена ядерна зброя ракоголового психопата.

Тож, із картопляним вусачем планується окрема і дуже серйозна розмова, яка матиме на меті довести весь "безперспективняк" розміщення ТЯЗ у Білорусі хоча б тому, що пульти управління будуть в руках росіян. Почалась дуже цікава кампанія. От прям дуже цікава. Я б назвав її "Операція-денуклеаризація", і брати участь у ній будуть не тільки США та КНР, а й Велика Британія, Франція, Індія, Пакістан та Ізраїль», – висновує пан Приходько. 

Своєю чергою, "Останній Бастіон" вкотре інформує читачів про те, що починається довгий етап у відносинах США та КНР, відтепер РФ мусить зважати на зміну орієнтирів свого сюзерена – товариша Сі Цзіньпіна.

Читайте також
США переглядають ядерну стратегію на тлі посилення потенціалу Китаю і росії – Пентагон
Світ
Європа має подвоїти витрати на оборону після приходу Трампа, - Bloomberg
Політика
Канцлер Шольц хоче у Тамбов, де лунає «чікі-чікі-та»
Політика
Польща продовжує вкладати кошти в озброєння
Війна
У Фінляндії розпочалися найбільші в історії артилерійські навчання НАТО в Європі
Світ
КНР обирає шлях балансування, а не гегемонії
Світ