Created with Sketch.

Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою

28.07.2022, 17:00
Фото: LifeGate

Чи замислювалися ви над тим, що робити з прочитаною друкованою пресою, аби не викидати її на смітник чи відносити на вторинну переробку?

Виявляється, в Японії вже знайшли та успішно апробували на практиці відповідь на це питання, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на проєкт "One Earth".

Першопрохідцем у вказаній справі виявилися співробітники щоденного видання "Mainichi Shimbunsha", які залучили інноваційні технології у галузі захисту природи та ресайклінгу.

Як з'ясувалося, сторінки окремо взятої газети складаються з уже переробленого, тобто вторинного, або навіть третинного паперу, води, насіння квітів і трав, котрі після потрапляння у ґрунт починають взаємодіяти один з одним інтенсивніше

«Перший примірник ми випустили з друку 4 травня 2016 року і присвятили той номер виключно екологічним новинам. Це був експеримент: надрукувати газету на 100% біологічно розкладаному папері чорнилом на рослинній основі з додаванням насіння, яке після посадки проросте квітами, щоби привабити метеликів та інших запилювачів, або трави для їжі птахів і тварин. Нашим читачам слід тільки порвати газету на дрібні шматочки, посадити їх у ґрунт, а потім полити водою, як ніби вони поливають хатні рослини. Затим процес набере обертів і газета розчиниться», – прокоментували інновацію представники медійного видання  "Mainichi Shimbunsha".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", канадійська приватна медична корпорація "Action First Aid" підготувала і оприлюднила наочний курс із надання невідкладної першої допомоги.

Читайте також
Весняна посуха вбиває вітчизняні чорноземи
Економіка
Поліція Полтавщини затримала паліїв полів
Кримінал
Неофеодали розорали прибережні угіддя на Вінниччині
Кримінал
Озеленення Землі у XXI столітті перевищить усі очікування
Світ
Там, де горів Новосанжарський ліс, нині рясніють відходи
Полтава
На Київщини комунальники зливають нечистоти у прилеглі водойми
Життя