Created with Sketch.

Заарештовано шпигуна КНР, який працював у британському парламенті

10.09.2023, 20:07
Фото: Останній Бастіон

Зусилля лівих сил, інспірованих ще СССР, не минули даремно, тепер комуністичний Китай із легкістю вербує західну молодь.

Приголомшливі відомості з кулуарів Вестмінстера оприлюднило впливове британське видання "The Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що спеціальні служби Його Королівської Величності Чарльза III затримали 20-річного чоловіка, який раніше працював парламентським дослідником і консультантом одного з депутатів.

Незадовго до цього неназвана в інтересах слідства особа їздила до КНР, де місцеві силовики завербували, зробили своїм "сплячим агентом", а потім допомогли потрапити до найвищого законодавчого органу Туманного Альбіону.

Станом на цю мить відомо, що чоловік працював із високопоставленими членами урядової Консервативної партії, у тому числі з тими, хто має доступ до "таємної чи дуже конфіденційної інформації".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як одного британського військовика звинувачують в оприлюдненні інформації, що "стосується оборони".

Читайте також
Дороги без захисту: скільки ще платити життями за бездіяльність?
Опінії
Скандальне призначення
Опінії
Як угорський генерал показав, що російські гарантії не варті довіри
Історія
Сьогодні ще нема точки неповернення
Опінії
Нічна повітряна атака наочно продемонструвала і слабкість нашої української ППО
Опінії
Боротьба Єрмака проти ГУР та особисто Буданова загострюється
Позиція