Created with Sketch.

Завод із виробництва ракет GMLRS спорудять в Австралії

15.03.2024, 14:58

Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.

Такі відомості з-за океану оприлюднило впливове американське видання The Wall Street Journal. Зазначається, що виробничі потужності розмістять на австралійській військовій базі під кодовою назвою No. 215 у передмісті Сіднея.

Цей об'єкт має відіграти важливу роль у стратегії Вашинґтона щодо протистояння «вісі зла» Пекін-Москва-Тегеран-Пхеньян-Дамаск. Австралійський уряд дав згоду компанії «Lockheed Martin» на появу першого за межами США заводу із виробництва зброї, застосованої нашими захисниками проти загарбників — керованої реактивної системи залпового вогню (GMLRS).

За планом компанії, яка станом на тепер випускає обмежені партії GMLRS тільки на одному заводі у Камдені штат Арканзас, для роботи наймуть 6 місцевих інженерних фірм, чиї співробітники мають вивчити умови виробничого процесу. «Lockheed Martin» відправлятиме напівзібрані частини ракет зі США до Австралії, де зброя проходитиме остаточне складання на новій виробничій лінії.

Зі слів австралійських чиновників, перша партія приблизно із дюжини зібраних в Австралії ракет типу GMLRS для установок HIMARS буде випробувана до кінця наступного року. Водночас до 2030 року Австралія має намір виготовляти тисячі ракет щорічно, розширивши своє виробництво за межі бази No. 215.

Між іншим, раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачів про те, що Європа виходить на шлях війни. Континент потребує більше боєприпасів, більше виробництва зброї, більше інвестицій та координації в оборонний потенціал.

Читайте також
Україна не лише воює, а й продукує власну зброю
Економіка
Україна дає Заходу шанс устигнути переозброїтися до глобального конфлікту
Опінії
Вінницькі майстри розробили дрон-убивцю «Орланів»
Економіка
Ворожі дрони із термобаричною вибухівкою падатимуть частіше на голови українців
Війна
Виробництво зброї у Німеччині під загрозою зриву через масштабний страйк
Економіка
Глобальне переозброєння: азійська «вісь зла» здобуває першість
Економіка