Created with Sketch.

ЗСУ продовжують зачищати Курщину від російських терористів

04.12.2024, 06:08

Попри всі бравурні заяви кремлівської пропаганди наші оборонці успішно воюють на за східними межами Сумщини. Війна має ширитися росією.

Красномовні кадри своєї роботи надала 41-ша Окрема механізована бригада. Військовослужбовці Збройних Сил України використовують проти російських окупантів і терористів усі наявні засоби вогневого ураження, зокрема дрони.

Зазначається, що на Курщині триває успішна утилізація ворожого мотлоху, північнокорейців поки не виявлено. Скидами та артилерією, мінами та безпілотниками українське вояцтво анігілює агресора, який підняв руку на наших матерів, жінок і дітей.

«Ми продовжуємо успішно нищити ворогів. Зокрема, на тижня обнулили живу силу та військову техніку 810-ї севастопольської бригади морської піхоти РФ. Курська операція триває», — доповіли у пресцентрі 41 ОМБр ЗСУ.

Утім, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», протитанкісти Сухопутних військ зі «Стугни-П» спалили російський Т-72 на Донбасі. Оператори вітчизняного комплексу щодня відточують майстерність у виявленні й нищенні ворога.

Читайте також
Дрони СБУ атакували хімзавод у Пермському краї рф — за понад 1600 км від кордону з Україною
Війна
У Бєлгороді заявили про «серйозні пошкодження» енергосистеми
Війна
Сили оборони вдарили по нафтопереробному заводу та ППО російських військ
Війна
СБУ вдарила по заводу у Тверській області рф
Війна
Сили оборони уразили полігон «Капустін Яр»
Війна
Сили оборони уразили три бурові установки «Лукойлу» в Каспійському морі
Війна