200 вчителів Полтавщини працюватимуть над реформою шкіл

ПОЛТАВА
16.03.2017, 14:00
200 вчителів Полтавщини працюватимуть над реформою шкіл

Реформування шкільної освіти відповідно до ключових напрямів Концепції «Нова українська школа», зокрема перехід до профільності, дає можливість учням вибрати профіль, споріднений до їх інтересів та здібностей. Це забезпечує свідомий вибір професії в недалекому майбутньому.

Доктор педагогічних наук Марина Гриньова окреслила пріоритети організації навчально-виховного процесу на факультеті, спрямовані на підготовку висококомпетентного та конкурентоспроможного педагога. Вона разом з викладачами кафедри хімії та біології презентували видання «Довідник. Хімія», підготовлений науковцями факультету.

– Готовність учня до профільного навчання має базуватися на орієнтації у сфері різних професій, ознайомлення з тими чи іншими професійними вимогами до особистості. Тож і профорієнтаційна робота має бути спрямована на допомогу учням у правильному виборі профілю – Гриньова.

Викладач Сергій Новописьменний презентував спеціальності та спеціалізації, за якими проводитиметься підготовка для вступників-бакалаврів 2017 року, деталізував особливості вступу на природничий факультет для обдарованих дітей та для випускників різних соціальних груп.

Загалом до заходу доєдналося більше 200 вчителів та викладачів із 6 районів Полтавської області. Учасники семінару домовилися про співпрацю, аби підвищити рівень педагогів-природників та орієнтації учнівської молоді на природничі дисципліни.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48