А я ось собі думаю: а в чому Ситник неправий, коли називає Новікова дебілом?

Опінії
05 вересня, 11:01
А я ось собі думаю: а в чому Ситник неправий, коли називає Новікова дебілом?

Хіба ж розумна людина стала б брати своїм заступником офіційного хабарника, занесеного в Реєстр корупціонерів?

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Національне агентство з питань запобігання корупції, де несе службу прикомандирований військовослужбовець Шабунін, оголосило новину, яка не може не порадувати серце кожного українця: воно відкрило доступ до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Але, з огляду на складний політичний момент, Реєстр працюватиме «за умови невідображення відомостей стосовно місця роботи, посади на час вчинення особою корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення». Тобто, прізвище корупціонера побачити можна, а його посаду – ні.

Це – мудре рішення, завдяки якому далеко не кожний з першого разу здогадається, що громадянин Артем Ситник, який занесений у Реєстр корупціонерів через незадекларовані подарунки від магната Бахматюка, працює заступником голови оцього самого НАЗК.

А я ось собі думаю: а в чому Ситник неправий, коли називає Новікова дебілом?_1

До речі, голова НАЗК Олександр Новіков, який запросив на роботу хабарника Ситника, останнім часом хоче позбутись Артема Сергійовича.

Причиною є те, що на кожному публічному заході Ситник та колишній заступник голови НАЗК Андрій Вишневський називають Новікова дебілом і розповідають анекдоти про розумові здібності Олександра Федоровича.

Ці анекдоти вже коштували Вишневському посади, тепер Новіков хоче позбутись і Ситника, а з тим, щоби заткнути пельки професійним громадським активістам, Новіков допоміг мобілізованому  Шабуніну уникнути військової служби – домігся, щоби солдата Шабуніна прикомандирували до НАЗК замість того, щоби відправити на фронт.

А я ось собі думаю: а в чому Ситник неправий, коли називає Новікова дебілом? Хіба ж розумна людина стала б брати своїм заступником офіційного хабарника, занесеного в Реєстр корупціонерів?

Читайте також:
Політика
Для нього небо над Абу-Дабі розфарбували у кольори прапора московії.
06 грудня, 15:00
Війна
Кремль перейшов до конфлікту на виснаження українського війська. Мета росії: деморалізувати прихильників України та самих українців.
03 грудня, 13:09
Опінії
У рейтингу видання Politico він випередив президента Туреччини Ердогана.
29 листопада, 14:10
Війна
Пентагон передасть Ізраїлю десятки тисяч артснарядів. Раніше Їх обіцяли Україні.
23 жовтня, 06:45
Опінії
Україну в 2019 році хакнули. Президент отримав в свої руки необмежену владу. Скрізь. Там, де не змогли зразу, дістали потім.
21 жовтня, 10:41
Війна
У Анкарі впевнені, що саме Ізраїль відповідальний за теракт, що стався у лікарні Гази.
21 жовтня, 06:51