Алкоголь і особиста образа як причини мавового вбивства учасників бойових дій на Житомирщині

Опінії
26 травня, 10:05
Алкоголь і особиста образа як причини мавового вбивства учасників бойових дій на Житомирщині
Фото: Obozrevatel

Конфлікт біля ставка поблизу села Новоселиця криє у собі низку проблем для повоєнного суспільства.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Нагадаємо, що у ніч з четверга на п'ятницю, 22 травня, у Попільнянського району Житомирської області сталася стрілянина, внаслідок якої загинуло 7 осіб, серед яких військовослужбовці Національної гвардії України та батальйону імені Кульчицького.

«Разом вони вживали алкоголь, і на якомусь етапі до Захаренка виникли претензії з боку бійців. Ті "під градусом" почали згадувати російське походження господаря та погрожувати йому насильством та навіть зґвалтуванням через те, що він "здав" Мшанецького. Захаренко не стерпів такої наруги, пішов та взяв рушницю.

Коли це побачили його опоненти, один з них намагався накинутися на орендаря водойми з ножем, але наразився на постріл. Надалі господар почав вбивати всіх інших, зокрема й сплячих. А Федюкіна просто відпустив, коли той почав благати стрільця пожаліти його, мовляв у нього ніяких претензій до Захаренка не було. Після цього останній сам подзвонив знайомим правоохоронцям з Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та зізнався у злочині. Сказав, що здасться тільки їм, що й відбулося…

Серед загиблих є діючі військовослужбовці Національної гвардії України. Мова йде про бійців батальйону імені Кульчицького Владислава Мамаченка та Андрія Москальця (на прізвисько "Мальок"/"Бородатий"), приписаного до гостомельської військової частини №3018 НГУ Віталія Вульчина, двох воїнів з позивними "Фін" та "Скандер" (він же "Український татарин"). А також київського волонтера Романа Ханенка "Гець") та працівника Київського Національного авіаційного університету Олександра Білоуса».

Читайте також:
Історія про перевертнів Авакова та їхні методи залякування ЗМІ
28 жовтня, 10:00
Історія про ляльок та ляльковика
16 жовтня, 09:16
В американському місті Лансінґ затримали тринадцять озброєних членів угруповання "Wolverine Watchmen".
10 жовтня, 09:48
Генеральний прокурор як справжній "слуга народу" має постати перед судом за привласнення державного майна.
29 вересня, 11:25
Протистояння навколо Олімпійського коледжу імені Піддубного перейшло з кабінетного в силовий формат.
25 вересня, 21:00
Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі
04 вересня, 10:52