Альо! Це – «не лох»?

- Я завжди перериваюсь, коли якісь бесіди
- Я завжди перериваюсь, коли якісь бесіди
Фото: www.obozrevatel.com

Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.

Бачите, цій одіозній ведучій російської телепомийниці «60 мінут» достатньо було розкрити такий собі телефонний органайзерчик з номерами усіх президентів сущих, тих, що були, і, певно, тих, що ще будуть, та, жорстоко позбиткувавшись над попередниками Зе Кучмою, Ющенком і Януковичем (прізвище Порошенка вимовити в прямому етері балаболка не наважилася – могла кондрашка вхопити на людях), щоб з першого разу вийти на «реального» президента України!

Наше вірогідне «всьо» практично відразу вхопило слухавку і з усім квартальним шармом поінформувало кликушу «рузького міра» про принципові засади спілкування Володимира Шостого з підданими. От, казав, шляхетно «врубившись» російською, якби Скабєєву обсіли якісь глобальні негаразди, ну, там щось з недопалком, черговий «Союз» обемберився на горὀд Назарбаєва чи кримський міст понесло до турецького берега, у неї був би шанс почути щось ексклюзивне на Ангелу чи Емманюеля. А так… Пі-пі-пі.

Нам прямий доступ до «свого» президента не дався. Звісно, отой наведений номер «Першої Мобілки» вже давно змінили після весняного зливу таким на той виборний час безпосереднім лідером Радикальної партії Олега Ляшка Олегом Валерійовичем Ляшком (джерело: maximum.fm). Заздріть Скабєєвій.

Та й те, ви можете собі уявити реальний «додзвон» до президента того ж Мозамбіку з першого набору?!! А щоб зненацька застати нашого живчика десь поза Теслою, велотренажером і подарованим Керсті Кальюлайд електровеликом? Маячня, мультик, марення «сивого мерина Лаврова» (©, Турчинов).

Схиляємося до очевидного: оце телефонне трюкацтво за участю Зе  & «Россия 1» було розраховане на українську і російську вату, що гніздиться під телевізором і оце вже другий день сходить слиною від збудливих вражень від карколомного зближення позицій обох миротворців – нашого «НеЛоха» і їхньої Блідої Молі – напередодні Мюнхена-1938 штрих.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
В Україні триває реформа освіти.
09:23
нотатки до діалогу «кожного з нас президента» з преЗедентом
08:02
Саме завдяки Новаку Ситник був визнаний судом корупціонером.
23 січня, 11:44
З поїздки Зеленського на форум можна зробити дуже невтішні висновки.
23 січня, 10:28
про безрезультатні пошуки постаті глави Офісу на останніх світлинах
22 січня, 14:27
Те, що ми бачимо зараз в українській політиці, називається системною кризою еліт.
22 січня, 10:43