Андрій Єрмак і Вадим Столар мають спільний будівельний бізнес

Опінії
23 січня, 15:10
У Андрія Єрмака виникла дилема, адже це він такий могутній, і до нього щодня приїжджають закордонні делегації, а не до Столара
У Андрія Єрмака виникла дилема, адже це він такий могутній, і до нього щодня приїжджають закордонні делегації, а не до Столара

До повномасштабного вторгнення його партнером був і кум путіна Віктор Медведчук

Народний депутат України

А ви знали, що Єрмак є бізнес-партнером Столара, а раніше й Медведчука?

І причина, по якій зараз не випускають Столара з країни, це вимога Єрмака до нього переписати на свого фунта долю Медведчука.

Андрій Єрмак і Вадим Столар мають спільний будівельний бізнес_1

Вадим Столар, Влада Молчанова та Горовий володіли компаніями ENSO та «bUd development».

У 2020 році вони продали 60% компаній Віктору Медведчуку за 65 млн дол. за оцінкою 40 дол. за кожні 100 дол. аудованого потенційного прибутку.

Частиною від 65 млн дол. Віктор Медведчук розрахувався грошима, а частиною - мандатами депутатів ВРУ від ОПЗЖ за квотою Столара (5-6 депутатів)

Після цього у 2021 році у всіх фондах, які збирали гроші з пайовиків будівництва, з'явився Артем Колюбаєв (кіношник, бізнес-партнер, друг Андрія Єрмака), на частку близько 10-12%.

Андрій Єрмак і Вадим Столар мають спільний будівельний бізнес_3

Його наприкінці 2020 року в рамках врегулювання відносин із Банковою завів Віктор Медведчук.

За домовленістю з Андрієм Єрмаком, вони почали «партнерити» на трьох:

  • 50% Медведчук,
  • близько 40% Столар 
  • 10-12% у Колюбаєва (Єрмака).

Через початок повномасштабного вторгнення та обміну Медведчука, його частка в цьому бізнесі залишилася «безхозною» і повністю опинилась в управлінні Вадима Столара.

У Андрія Єрмака виникла дилема, адже це він такий могутній, і до нього щодня приїжджають закордонні делегації, а не до Столара, тому він почав сношати Столара, щоб той переписав частку Медведчука на свого фунта Артема Колюбаєва, так би мовити, кинути свого вчорашнього бізнес-партнера Медведчука та отримати повний контроль за цими двома компаніями.

Ось таке кіно

Колюбаєв за Андрія Єрмака очолив Раду з держпідтримки кінематографії, є співвласником продакшену «Ама віжн», бенефіціаром якого до 25 лютого 2020 року був керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Колишня ТОВ «Спільна Перемога Продакшн» Колюбаєва у 2021 році отримала держфінансування на 25 млн. грн.

Андрій Єрмак і Вадим Столар мають спільний будівельний бізнес_5

Читайте також:
Опінії
Кармічні бумеранги летять повільно, але б'ють надійно. Прямо у тім'ячко «найвеличнішого лідора світу» і 4-разового Зе-ухилянта.
вчора, 16:00
Війна
Своїм свята і гастролі, а українців в окопи.
08 грудня, 13:05
Політика
На планеті майже 200 країн і всі вони мають свої власні проблеми і свій внутрішній порядок денний. Ми не в центрі світу.
07 грудня, 20:30
Політика
Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.
06 грудня, 19:01
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40