Асоціація власників зброї вимагає від МВС не чинити перешкоди українцям в їх праві володіти зброєю
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
В українській асоціації власників зброї вимагають від МВС припинити дезінформувати українців щодо кількості навмисних вбивств в країні як метод обґрунтування чому українцям не можна володіти вогнепальною зброєю.
Про це голова наглядової ради Української асоціації власників зброї повідомив у себе на сторінці у ФБ.
“Саме такий підхід в МВС використовують коли мова заходить про наше право на збройний самозахист. Всі спроби витягнути їх на фахову розмову зі статистикою, фактами та цифрами, вони ігнорують, бо чітко розуміють, що програють в одні ворота”, — йдеться в повідомленні УАВЗ.
Зокрема, голова УАВЗ оприлюднив статистику на підставі даних, отриманих в офіційний спосіб з МВС та ГПУ(ОГП), яка свідчить, що кількість вбивств в середньому за рік вчинених з легальної зброї в Україні близька до нуля.
Все максимально просто та зрозуміло:
- щороку понад 5 000 навмисних вбивств та близько 2 000 навмисних тілесних ушкоджень
- як знаряддя злочину зброя фігурує лише у 1.24% вбивств, а з неї легальної 0.59%.
“В принципі, на цьому можна було б поставити крапку в маніпуляціях МВС та заявах афільованих з ними депутатів.Але є одне але.Фактично у 99% випадках навмисних вбивств жертв (наших співгромадян) просто забивають битками, кулаками, ногами або ріжуть ножами”, — додають в УАВЗ. Підкреслюючи, що громадяни просто беззахисні перед злочинцями, “а всі розмови про те, що злочинець краще підготовлений або швидше вихопить свою зброю не вартують нічого — чиста брехня”.
В США до досвіду яких часто звертаються українські політикани, вільно можна ходити на вулицях зі зброєю в руках.
Нагадаємо, що у ВР продовжують ігнорувати альтернативний проєкт владному (який зберігає чинний стан речей-РЕД) про зброю №4335-1. Який передбачає передачу Реєстру зброї в управління Мін’юсту із визначенням інших суб’єктів Реєстру (МВС та НП зокрема), надає українцям дієвий інструмент самозахисту, за умови дотримання жорстких вимог (регулює носіння), вводить зони вільні від зброї у законодавче поле.