Асоціація власників зброї вимагає від МВС не чинити перешкоди українцям в їх праві володіти зброєю

ПОЛІТИКА
28 січня, 19:24
Так в США відстоюють своє право на зброю
Так в США відстоюють своє право на зброю
Фото: Фейсбук

Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.

В українській асоціації власників зброї вимагають від МВС припинити дезінформувати українців щодо кількості навмисних вбивств в країні як метод обґрунтування чому українцям не можна володіти вогнепальною зброєю.

Про це голова наглядової ради Української асоціації власників зброї повідомив у себе на сторінці у ФБ.

“Саме такий підхід в МВС використовують коли мова заходить про наше право на збройний самозахист. Всі спроби витягнути їх на фахову розмову зі статистикою, фактами та цифрами, вони ігнорують, бо чітко розуміють, що програють в одні ворота”, — йдеться в повідомленні УАВЗ. 

Зокрема, голова УАВЗ оприлюднив статистику на підставі даних, отриманих в офіційний спосіб з МВС та ГПУ(ОГП), яка свідчить, що кількість вбивств в середньому за рік вчинених з легальної зброї в Україні близька до нуля.

Все максимально просто та зрозуміло:

- щороку понад 5 000 навмисних вбивств та близько 2 000 навмисних тілесних ушкоджень
- як знаряддя злочину зброя фігурує лише у 1.24% вбивств, а з неї легальної 0.59%.

“В принципі, на цьому можна було б поставити крапку в маніпуляціях МВС та заявах афільованих з ними депутатів.Але є одне але.Фактично у 99% випадках навмисних вбивств жертв (наших співгромадян) просто забивають битками, кулаками, ногами або ріжуть ножами”, — додають в УАВЗ. Підкреслюючи, що громадяни просто беззахисні перед злочинцями, “а всі розмови про те, що злочинець краще підготовлений або швидше вихопить свою зброю не вартують нічого  — чиста брехня”.

Асоціація власників зброї вимагає від МВС не чинити перешкоди українцям в їх праві володіти зброєю_1
Асоціація власників зброї вимагає від МВС не чинити перешкоди українцям в їх праві володіти зброєю_2

В США до досвіду яких часто звертаються українські політикани, вільно можна ходити на вулицях зі зброєю в руках.

Нагадаємо, що у ВР продовжують ігнорувати альтернативний проєкт владному (який зберігає чинний стан речей-РЕД) про зброю №4335-1. Який передбачає передачу Реєстру зброї в управління Мін’юсту із визначенням інших суб’єктів Реєстру (МВС та НП зокрема), надає українцям дієвий інструмент самозахисту, за умови дотримання жорстких вимог (регулює носіння), вводить зони вільні від зброї у законодавче поле.
 

Читайте також:
Морські піхотинці Великої Британії провели одиничні десантування з корабля на корабель озброївшися реактивним костюмом.
07 червня, 08:12
Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.
31 березня, 13:57
Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.
25 лютого, 08:18
Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".
06 лютого, 10:48
При цьому не варто розраховувати на повернення окупованих районів Донецької та Луганської областей виключно воєнним шляхом.
13.11.2020, 13:17
Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.
15.10.2020, 11:15