Аваков і Наливайченко навмисно відпустили втікача Януковича

Опінії
23.11.2020, 11:26
Аваков і Наливайченко навмисно відпустили втікача Януковича
Фото: bastion.tv

Очільник міністра внутрішніх справ визнав, що відпустив експрезидента, аби не дратувати Кремль.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Політично стурбовані громадяни досі дивуються, як так сталось, що 4-й президент Віктор Янукович зміг безперешкодно покинути Україну.

Хоча для його затримання в Крим наприкінці лютого 2014 року відправились два герої Революції Гідності – міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

А, між тим, ще 26 лютого 2014 року Арсен Борисович розповів на пресконференція в Києві, що Януковича вони з Наливайченком спеціально відпустили – щоби «не спровокувати конфлікт».

Так і сказав: «Я вважаю, що ніякого військового протистояння чи конфлікту там (в Криму) ми допустити не повинні. Скажу вам відверто, що це була одна з причин, чому, коли ми були з Валентином Наливайченком в Криму, і фактично були в Севастополі, ми не стали продовжувати жорсткі дії по відношенню до Віктора Януковича, тому що у цей момент розуміли, що, по суті, це провокація силового конфлікту і провокація сил іноземної держави, щоб втрутитись в цей конфлікт».

Виявляється, і тут Путін винуватий!

Читайте також:
Політика
Україна припускає свою участь у китайському мирному саміті за участю московії
15:38
Війна
Справу Кулініча слухають у закритому режимі. Прокурори злякалися, що свідчення Кулініча дискредитують керівництво держави.
09:45
Опінії
Майже кожен пункт комюніке 2022 року — це державна зрада, капітуляція, порушення Конституції.
вчора, 11:32
Політика
Особа, яка давно отаборилася на дунайських берегах у Будапешті, тепер переїде до Страсбурґа. Віктор Орбан допоміг усім, чим міг.
16 червня, 18:41
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05