Аваков і Наливайченко навмисно відпустили втікача Януковича

Опінії
23.11.2020, 11:26
Аваков і Наливайченко навмисно відпустили втікача Януковича
Фото: bastion.tv

Очільник міністра внутрішніх справ визнав, що відпустив експрезидента, аби не дратувати Кремль.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Політично стурбовані громадяни досі дивуються, як так сталось, що 4-й президент Віктор Янукович зміг безперешкодно покинути Україну.

Хоча для його затримання в Крим наприкінці лютого 2014 року відправились два герої Революції Гідності – міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

А, між тим, ще 26 лютого 2014 року Арсен Борисович розповів на пресконференція в Києві, що Януковича вони з Наливайченком спеціально відпустили – щоби «не спровокувати конфлікт».

Так і сказав: «Я вважаю, що ніякого військового протистояння чи конфлікту там (в Криму) ми допустити не повинні. Скажу вам відверто, що це була одна з причин, чому, коли ми були з Валентином Наливайченком в Криму, і фактично були в Севастополі, ми не стали продовжувати жорсткі дії по відношенню до Віктора Януковича, тому що у цей момент розуміли, що, по суті, це провокація силового конфлікту і провокація сил іноземної держави, щоб втрутитись в цей конфлікт».

Виявляється, і тут Путін винуватий!

Читайте також:
Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.
вчора, 13:23
Соратниця Коломойського повторила звитягу російського терориста Гіркіна, надягнувши блузу в жовто-чорних георгіївських кольорах.
30.12.2020, 19:16
До параметрів ідентичності двох недолугостей...
19.12.2020, 11:18
Кілька разів обраний міський голова Харкова залишиться у спогадах сучасників як "незламний борець" із центральною владою.
18.12.2020, 11:34
Росіянам вигідно усунути тих, хто завдавав РФ великої шкоди.
17.12.2020, 19:36