Баби да-а-а рулять

Опінії
15 вересня, 11:27
Баби да-а-а рулять

Або про кадрову роботу офісу Зе зсередини...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

За інших часів і обставин, скажімо, у благословенні часи дідуся Вітольда ще при здоров'ї,  вчинок його онуки Маші Фокіної мав усі шанси увійти до літопису героїчної піонерської слави. Адже тодішній малолітній резерв будівників комунізму спав і марив, як він масово переводить бабусь через дорогу, здає батьків органам заразом з центнером макулатури та нещадно викриває недостатньо вірну робітничому класу і колгоспному селянству Свєтку Соколову – резидента японської розвідки. 

Прилаштувати свого дідуся у «комсостав» тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі вдавалося й тоді не кожній піонерці, бо не кожна з дитинства корішилася з козирними мажорами.

Атож, черговий зелений зашквар, погодьмось, вже не викликає якогось особливого подиву. Згадайте, як ми попервах хвилювалися за пана Яременка, коли йому відмовили в табуйованій позі? А як переймалися долею головнокомандувача Нелоха, котрому хлопці запросто могли писок начистити за відсутність у голові стратегії?

Сьогодні трупа блазнів щодня дарує нам стільки ідіотизму, що, навіть спостерігаючи за польотом Верещук над гніздом зозулі, менше за все гадаємо – розкриється парасолька, а чи ні? Перепрошуємо, але розраховуємо на сприятливий для країни результат.

Зачіпає не хвалькувате базікання не вельми освіченої і розумної дівиці, навіть не сама можливість однокласників впливати на призначення високопосадовців, не «лейтенант і державний діяч», квартальний прораб Іван Геннадійович на посаді головного Юстаса України, а те, що суттєво позначений совковою деменцією дідусь після всього ним виголошеного залишається при ще одному поведеному дідусеві – заступником голови ТКГ!

Нумо, маші, вперед! Ловіть момент – ваші часи настали! Хто там з вас тримав свічку при знайомстві зе і ме?

Признавайтеся, і приставка «корабельна» до поганяла «світська левиця» вам забезпечене. Не кажучи вже про високе звання слуги народу.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Тим часом РФ відпрацьовує питання застосування так званого «коаліційного» угруповання військ.
21 вересня, 16:48
«Тобто премія видається армії під час війни, щоб вона не стріляла і не порушувала припинення вогню».
18 вересня, 18:48
Що цікаво, на Полтавщині, за інформацією поінформованих людей, тютюновий бізнес «тримає» очільник ГУНП Іван Вигівський.
16 вересня, 18:33
Родичі українських захисників, які загинули на Сході, вимагають від Зеленського розкрити деталі невдалої спецоперації у білоруській столиці.
09 вересня, 10:08
Попри особисту ненависть Володимира Зеленського до Петра Порошенка без згоди останнього чинна влада не здатна сформувати уряд.
02 вересня, 12:58