Балакучий Кім: час змінити голову Миколаївської ОВА

Опінії
11 липня, 19:23
Балакучий Кім: час змінити голову Миколаївської ОВА

Представники команди Володимира Зеленського все частіше перевищують повноваження, забуваючи про конституційні права і обов'язки.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Я діка ізвіняюсь, але чи не можна було б голову Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма замінити на щось більш пристойне, а, головне – розумне?

Бо якби на посаді голови Миколаївської ОДА перебувала б розумна людина, то вона б не стала демонструвати своє презирливе ставлення до українців та їхньої мови й, принаймні, офіційні виступи проголошувала б українською мовою.

Тим більше, що спілкування державною мовою при виконання службових повноважень – це обов'язок державного службовця.

Більш того, якби в Кіма було бодай дві клепки в голові, він би не став викладати в Мережу відосики з погрозами відбирати автівки у військових (див. відповідний ролик нижче – прим. ред.), які порушують правила дорожнього руху:

«У нас на сегодня там две аварии с участием военных. Мы об этом говорили, о Правилах дорожного движения. Всё печально – там молодые ребята…, на ровном месте, скажем так. И сам, когда езжу по городу, по области, то вижу, что военные злоупотребляют своим положением касательно Правил дорожного движения. Аварийка и попёр. Вот предупреждаю всех наших военных, которых я очень сильно люблю: буду ездить, увижу, что нарушает кто-то Правила без срочной надобности – запомню машину и лично отберу».

Якщо хтось із миколаївських чиновників читає мій Telegram-канал, прошу передати цьому придурк… вибачаюсь, прошу передати Віталію Олександровичу, що максимум, що він може зробити в разі порушення військовослужбовцем ПДД – це викликати на місце пригоди Військову службу правопорядку.

Бо якщо він спробує відібрати в озброєної людини військове майно, то може й кулю отримати в те місце, де в нього мав би бути мозок; при цьому, солдат це зробить на законних підставах.

Читайте також:
Політика
Громадянам України на вільній від російської окупації території слід учергове пройти курс щеплення проти коронавірусної хвороби.
вчора, 09:12
Політика
Чим ближче проміжні вибори до Конґресу США, тим активніше працює кремлівське лобі всередині Республіканської та Демократичної партій.
26 вересня, 09:18
Опінії
Добре, що ПреЗеДент не втік... а інвестиції. Ну, певно, інвестиції в Україну від західних бізнесів для нього – то таке.
21 вересня, 19:12
Політика
Жителі тимчасово окупованого росіянами регіону і ті, кому вдалося виїхати з Луганщини, звинуватили Сергія Гайдая у брехні заради піару.
20 вересня, 06:51
Світ
Проросійський олігархічний режим Бідзіни Іванішвілі взявся маніпулювати суспільством Сакартвело і всіляко уникати теми війни.
17 вересня, 07:50
Політика
Натомість будь-яке виправдання, особливо публічне, вбиває імідж тих, хто виправдовується і намагається зберегти електоральний рейтинг.
23 серпня, 07:09