Балакучий Кім: час змінити голову Миколаївської ОВА

Опінії
11.07.2022, 19:23
Балакучий Кім: час змінити голову Миколаївської ОВА

Представники команди Володимира Зеленського все частіше перевищують повноваження, забуваючи про конституційні права і обов'язки.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Я діка ізвіняюсь, але чи не можна було б голову Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма замінити на щось більш пристойне, а, головне – розумне?

Бо якби на посаді голови Миколаївської ОДА перебувала б розумна людина, то вона б не стала демонструвати своє презирливе ставлення до українців та їхньої мови й, принаймні, офіційні виступи проголошувала б українською мовою.

Тим більше, що спілкування державною мовою при виконання службових повноважень – це обов'язок державного службовця.

Більш того, якби в Кіма було бодай дві клепки в голові, він би не став викладати в Мережу відосики з погрозами відбирати автівки у військових (див. відповідний ролик нижче – прим. ред.), які порушують правила дорожнього руху:

«У нас на сегодня там две аварии с участием военных. Мы об этом говорили, о Правилах дорожного движения. Всё печально – там молодые ребята…, на ровном месте, скажем так. И сам, когда езжу по городу, по области, то вижу, что военные злоупотребляют своим положением касательно Правил дорожного движения. Аварийка и попёр. Вот предупреждаю всех наших военных, которых я очень сильно люблю: буду ездить, увижу, что нарушает кто-то Правила без срочной надобности – запомню машину и лично отберу».

Якщо хтось із миколаївських чиновників читає мій Telegram-канал, прошу передати цьому придурк… вибачаюсь, прошу передати Віталію Олександровичу, що максимум, що він може зробити в разі порушення військовослужбовцем ПДД – це викликати на місце пригоди Військову службу правопорядку.

Бо якщо він спробує відібрати в озброєної людини військове майно, то може й кулю отримати в те місце, де в нього мав би бути мозок; при цьому, солдат це зробить на законних підставах.

Читайте також:
Політика
Ідейний соратник Марин ле Пен і Віктора Орбана Ґерт Вілдерс святкує перемогу. Його популістська політична сила здобула першість на виборах.
23 листопада, 10:01
Світ
Турецький президент знову зробив низку гучних заяв, пов'язаних з ізраїльсько-палестинською війною. Важливо, щоби його слова стали дією.
13 листопада, 06:59
Політика
Чомусь вона забула додати, що голова її фракції Арахамія тісно співпрацює з регіоналом Сергієм Ківаловим.
07 листопада, 14:08
Світ
Прем'єр-міністр Угорщини вирішив увічнити себе у бронзі. З цією метою витратять кошти, надані Брюсселем для порятунку економіки Будапешта.
03 жовтня, 19:35
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
01 жовтня, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00