Бариги Вигінського

Позиція
25 лютого, 13:00

Керівника Головного управління Національній поліції у Волинській області затримано. «Перевертень у погонах» наживався на гуманітарці.

Про це стало відомо завдяки витоку інформації з Державного бюро розслідувань. Напередодні правоохоронці навідалися до підозрюваного Юрія Крошка, який торгував гуманітарними автівками, завезених через благодійний фонд.

Згідно із відомостями попереднього розслідування, очолюване фігурантом кримінального провадження угруповання перепродало 52 транспортних засоби, які мали отримати наші захисники на передовій. Під час обшуків у цього главполіціянта Волині вже вилучено:

  • $1,5 мільйона у готівці;
  • 12 нерозмитнених автівок у сервісному центрі;
  • позашляховик, зареєстрований на дружину Крошка;
  • інші цінні речі (співробітники ДБР не деталізують — прим. ред.).
Бариги Вигінського_1
Бариги Вигінського_3
Бариги Вигінського_5
Бариги Вигінського_7
Бариги Вигінського_9

На вищезазначене майно, знайдене у помешканні керівника ГУ НП Волині у Житомирі, накладено арешт. Водночас про результати під час проведення обшуків в заступників (Ковальчука та Сороки) наразі не повідомлялося.

Слід зауважити, що подібний схематоз із благодійними фондами, які за 2 роки повномасштабної війни заробили мільйони у валюті, справді купа. Є, наприклад, схеми, де військові командири приймають автівки від благодійних фондів, роблять із ними фото, а далі автівки перефарбовуються, їдучи до іншої частини або у невідомість.

Також не слід тішити себе сподіваннями, що затриманий детективами ДБР Юрій Крошко один, хто заробляє подібним чином. Реформована аваковська мусарня — плоть від плоті попередників часів Кучми-Януковича, яким і Конституція, й інші нормативно-правові акти слугують фіговим листком.

Насамкінець нагадаємо, що поточні карально-визискуючі функції поліцаїв у вигляді постійного ґвалтування Закону «Про Національну поліцію», є свідченням існування ОЗУ. Його основна мета — зміна дійсного державного устрою України.

 ілля кива та Іван Вигівський
ілля кива та Іван Вигінський

Відомості про те, що очільник Нацполу Іван Вигінський після викриття високопоставленого підлеглого застрелився, наразі відсутні.

А як же охфіцерська честь? А як же охвіцери, охфіцери?

Видайте ахвіцерові риволвера!
Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Кримінал
За хабар 4 тис. грн він обіцяв прискорити процес реєстрації автомобіля у львівському сервісному центрі МВС.
16 квітня, 15:27
Опінії
Начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на ринку Ужгорода.
13 квітня, 14:05
Кримінал
Він особисто керував корупційними процесами – погоджував суми за купівлю прав водія.
10 квітня, 10:28