Безвідповідальність політиків завжди закінчується погано

Опінії
10 червня, 15:25
Безвідповідальність політиків завжди закінчується погано

А часто призводить до військових переворотів.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Бо в кепсько влаштованій державі, особливо у воєнний час, саме армія, а не парламент, не уряд, не церква, не гідрометеоцентр, і навіть не офіс президента, є тією інституцією, на якій все тримається, і навколо якої все крутиться.

Чергова війна депутатки Верховної Ради Мар'яни Безуглої з черговим головкомом і його командою підриває не тільки підвалини армії (вдруге вже), а розвалює всю державну систему зсередини.

По суті проблем, які порушує Мар'яна, можна погодитися з нею на 90%. Бардак в армії жахливий.

Але є одне але — головнокомандувача, його заступників, начальника Генштабу і взагалі всю верхівку армії призначає президент. Президент несе відповідальність за ці призначення, і гостра критика генералів бумерангом повертається до верховного головнокомандувача.

Бумерангом, тому що всі знають, і сама Мар'яна цього не заперечує, що Безугла — стовідсоткова людина президента.

І вона не дозволила б собі таку критику, не отримавши санкції згори.

Це не політика — це безвідповідальність. Якщо верховний головнокомандувач вважає, що треба знову змінювати армійське командування — його треба змінювати указом президента, а не внаслідок «відкриттів» депутатки ВР.

Нагадаю тим, хто не вчив історію, що в якийсь момент на тлі політичної безвідповідальності, імпотенції державного апарату та особистого божевілля, з'явилися сміливий проконсул Юлій Цезар, генерал Наполеон Бонапарт, Ататюрк, Пінчет, білий генерал Корнілов, а слідом за ним більшовик Троцький, тому що влада не терпить порожнечі.

Безвідповідальність політиків завжди закінчується погано_1

І тоді всіх повісили.

Читайте також:
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Політика
Найєм звинуватив Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві
10 червня, 11:55
Опінії
Менеджер «найпотужнішого лідора світу» не приховує, що саме він керує Україною. «Квартальний» блазень лише маріонетка в його руках.
10 червня, 07:16
Політика
Єрмак подорожує світом коштом українських платників податків.
09 червня, 10:20
Світ
Найвеличніший лідор Всесвіту взяв участь у церемонії відзначення 80-річчя висадки союзників у Нормандії.
07 червня, 16:30