Брак фахової освіти у Зеленського дається взнаки

Опінії
26.11.2020, 08:59
Брак фахової освіти у Зеленського дається взнаки

Україною керують невігласи, так звані "слуги народу", які ведуть її до прірви у час гібридної війни та пандемії.

Народний депутат України VIII скликання

«Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годуватися нею все життя», —  дуже популярне прислів'я, про яке, мабуть, ніколи не чув Зеленський. На жаль... Брак освіти дається взнаки.

Для того, щоб допомогти ФОПам, треба зменшити податкове навантаження, полегшити дозвільну систему, відтермінувати або взагалі відмовитися від РРО. Це те, що пропонує Ніна Южаніна.

Сила приватного сектору в його гнучкості. Підприємці швидко пристосуються до нових умов, розроблять та втілять нові бізнес-плани, економіка буде жити, а люди —  працювати.

Натомість з неадекватною посмішкою на обличчі Зеленський обіцяє популістичне рішення — роздати по 8 тис. грн усім підприємцям, хто доведе, що постраждав від карантину. І я не буду нагадувати, що в бюджеті діра, що вчасно не виплачується заробітна платня медичним працівникам, а армія не забезпечена бензином.

Річ у тім, що 8 тис. грн, хоч і не малі кошти, але для приватного підприємства з найманими працівниками — це копійки!

Це не інвестиція в розвиток і навіть не компенсація за оренду приміщення. Це пустий піар Зеленського для тих, хто ніколи не займався бізнесом

Фактично, він викличе чергову хвилю ненависті до самозайнятих людей. А отже не вирішить їх проблеми.

Усі розвинені країни компенсували витрати підприємців на початку локдауну — весною. А сьогодні вже розуміють, що карантин — то на довго і треба вчитися з ним жити.

І в Україні компенсувати карантинні витрати треба було ще навесні, коли гроші в бюджеті були. Але коли половина "ковідного" фонду "закатана" в асфальт — подібні витрати уряд може реалізувати тільки шляхом вмикання друкарського верстата.

Чим це закінчиться зрозуміло навіть школяру — галопуючою інфляцією. Тобто, коли завтра за 8000 грн можна буде купити менше, ніж сьогодні за 4000.

Країною керують невігласи, які ведуть її до прірви!
Брак фахової освіти у Зеленського дається взнаки_1
Читайте також:
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34
Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.
02 березня, 13:26