Брехун з яйцями наперевіс

Опінії
26.01.2023, 13:10
Брехун з яйцями наперевіс

Ці «коні» з квартальним огиром на чолі втоплять Україну. І спишуть на переправу.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Визнати сакральність яйця пропонували ще давні латиняни, казали: усе стартує ab ovo (з яйця – лат.). Відтак «яєчна епопея» в нашому Міноборони має вигляд логічного кроку на підтвердження давньої мудрості – по 17, так по 17.

Бабці в тролейбусах регочуть від наперсточних маніпуляцій  кілограмами і штуками яєць в поясненнях Рєзнікова! Мережі пропонують перейти на облік кілометрів розікраденого асфальту літрами, а гречки – штуками крупи.   

То так, що яйцями мало би усе не лише початися, а й закінчитися. Принаймні для елітних гнид, котрі ссуть кров з воюючої країни.

Але… Після відвідин України посадовцями солідних євро- і НАТОструктур від зеленого корита «добровільно», з пафосом і заявами про «Честь імєю!», обліплена «сердечками» зробила вигляд, що пішла, чимала група мародерів. Саме так – «мародерів», бо війна і терміни відбілювання очевидного злочину не на часі. Речі завжди слід називати своїми іменами – і на часі, і поза ним.

Також серед потребуючих точного найменування речей – міноборонець Рєзніков, скріпковий начальник Єрмак, головний зелений «чого зволите?» Шмигаль. Бо ріжте нас на шмаття, але не переконаєте, що перші, під чиїм зеленим началом (копитами?!) служили відставники-патріоти, не знали про схематоз на закупівлях, потоках, митах! Ab ovo знали. 

Фанати боневтіка хизуються цивілізованістю квартальної свити, посилаються на європейську практику відповідальності, мовляв, гляньте, які правильні й наші: напаскудив підлеглий – гаки й начальнику.

Ну-ну. А слабо розгледіти, хто сидить на перехресті протоптаних корупційних стежок до зеленого корита? Хто призначав увесь оцей кадровий непотріб на хлібні посади? І носився з шашликами за день до вторгнення?  

Публіка, котра у рейтингу найвагоміших постатей серед українців усіх часів виставила клоуна другим (добре, що хоч після Шевченка!), лякає наслідками заміни яєць, тьху – коней! на переправі.

Суїцид, панове. Бо ці «коні» з квартальним огиром на чолі втоплять Україну. І спишуть на переправу.
 
 

Читайте також:
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40
Політика
У 2023 році його дружина задекларувала будинок, земельну ділянку та квартиру у Польщі.
02 квітня, 10:07