Буданов знову збрехав

Опінії
13.10.2023, 15:13
Денис Єрмак
Денис Єрмак

Брат Єрмака прийшов у ТрО 28 березня, коли стало зрозуміло, що ворога викидають з Київської області.

Правозахисник, співзасновник партії "Народовладдя"

Бачу як несеться джинса про «геройські» подвиги брата голови Офісу Президента Андрія Єрмака — Дениса Борисовича Єрмака. Вже навіть цілий голова ГУР «абсолютно випадково» вирішив згадати як він снайпером в ТрО служив.

Ну добре, ви це самі почали… Так сталося, що юридично по штату ми служили з братом Андрія Єрмака в одному батальйоні. Тому в цьому контексті розповім вам трохи фактів, а ви вже самі зробите висновки про «службу» цього рішали.

Справа в тому, що Денис Борисович Єрмак «пішов в ЗСУ» в київську ТрО вже після того, як стало зрозуміло, що ворога викидають з Київської області, а саме 28 березня 2022 року, коли було звільнено Ірпінь.

Хоча в піар-дописі Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака від 25 лютого 2022 року вказується, що його брат долучився «снайпером до батальйону тероборони». При цьому важливо розуміти, що він був не переведений в мою частину, а саме направлений з військомату.

Хтось може сказати, що, можливо він воював і до того, але не офіційно, бо мовляв складно було документи оформити, проте особисто я не вірю в таку версію. Адже для брата всесильного Єрмака це було б абсолютно не проблемою.

Тому або це взагалі вигадка, або його навмисно не проводили по документах, поки ЗСУ не вибили загарбників з-під Києва, щоб підстрахуватися на випадок наказу взяти участь в справжніх бойових діях, а не просто якомусь піарі. І так, в моєму батальйоні величезна кількість людей з 24 лютого 2022 року, і оформили їх наказами про зарахування в частину саме цією датою, це щоб не було спекуляцій, що так не робили, робили ще й як.

До речі, в тому факті, що брата Єрмака зараз відбілює саме голова ГУР МО Кирило Буданов є особливий нюанс.

Справа в тому, що саме Буданов забрав Дениса Єрмака до себе в розпорядження в червні 2022 року. Не на якусь конкретну посаду, не снайпером, а саме в розпорядження командира військової частини — Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Буданов знову збрехав_1

Мій же батальйон був необхідний Денису Єрмаку для підтвердження його легенди про «снайпера в теробороні», для цього у військовий квиток треба було вписати якийсь підрозділ ТрО і він це успішно зробив, ну а далі "снайпер-мінометник" став розвідником. Якщо хтось має сумніви в моїх словах, то хай журналісти запитають Буданова про це прямо.

Ну й сама історія про «снайпера» ще більш дивна. Припустимо Денис Єрмак дійсно був снайпером на Ірпінському напрямку, але чому ж тоді в моєму батальйоні він вирішив піти в мінометний взвод на посаду старшого навідника?

Буданов знову збрехав_3

На той момент батальйон був не укомплектований снайперами, снайперські гвинтівки були відсутні і людина зі снайперською гвинтівкою та навиками була на вагу золота.

Вирішити це питання змогли аж влітку 2022 перед нашою відправкою на схід, коли рота вогневої підтримки нарешті отримали СВД та деякі зразки закордонних гвинтівок.

«Весілля в окопі»…

Через тиждень після мобілізації Денис Єрмак вирішив одружитися на громадянці Ірині Валеріївні Давиденко. Одружувався пан Єрмак 4 квітня в окопах нашого батальйону, про що пафосно написав Керівник Офісу Президента та ледве не всі українські ЗМІ, що ніби весілля було «під кулями». Але в цей день жодних бойових дій вже в київській області не велося. У нас було багато весіль на позиціях, але чомусь тільки про брата Єрмака вирішили написати ЗМІ та опублікувати відео.

Буданов знову збрехав_5Буданов знову збрехав_6

Ну і щодо слів голови Офісу Президента України Андрія Єрмака про те, що його «святого» брата поливали брудом всі, кому не лінь.

Буданов знову збрехав_7

Тут я вже додам свою думку та позицію. А давайте згадаємо в чому ж там була історія?

Ой, та всього лиш в тому, що Денис Єрмак після призначення його брата Андрія в Офіс Президента, займався продажем державних посад, що було зафіксовано на відео. І уникнув він кримінальної відповідальності лише через високу посаду свого брата. «Поливали брудом», ну-ну…

Буданов знову збрехав_9

Тому так, як ветеран ЗСУ, я хочу закцентувати увагу на тому, що служба в Збройних Силах не є індульгенцією, вона не може виправдовувати корупціонерів!

Мені дуже неприємно про це все писати, але коли голова ГУР особисто починає відбілювати Єрмака і робити з нього героя - це вже занадто.

Спокійно дивитись як в наших центральних ЗМІ «випадково» згадується ця корупційна пика, а потім це тиражують телеграм-помийки я не можу (вже запустилася масова джинса з цим відео Буданова про «героїчного брата Єрмака», зокрема й на помийці «Инсайдер», яка весь серпень брехала і поширювала відверту чорнуху про нашу команду Народовладдя).

Вважаю своїм громадянським обовʼязком донести до суспільства цю інформацію. На своєму телеграм каналі я публікую документальні підтвердження моїх слів. Висновки робіть самі. Честь маю.

P.S. Ну й готуємося до того, що зараз повалить нова хвиля брехливої чорнухи проти нас. Тим більше, що ми вже маємо інформацію, що пан Корчинський та ті його хлопчики, які записували відео проти нас (про вигадані «збори на мавіки» тощо) знаходяться «під Будановим».

Читайте також:
Політика
Тимофій Милованов пропонував проводити мобілізацію шляхом лотереї, а його родич (призовного віку) безперешкодно виїхав в Ізраїль
17:17
Політика
Роботи стільки, що голова кругом. А ви чекаєте поки вам законопроєкт про підняття податків для людей принесуть на голосування?
15:28
Політика
Слуги урода зірвали голосування щодо виключення Безуглої з комітету Нацбезпеки
23 липня, 11:47
Політика
Законопроєкт про угоду зі слідством у корупційних справах буде доопрацьовано.
19 липня, 15:00
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29