Чи не хочуть розслідувачі зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка?

Опінії
24 січня, 09:16
Чи не хочуть розслідувачі зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка?

Він так і не подав декларацію. Остання річна декларація у нього за 2020 рік.

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Радник керівника Офісу президента України і колишній нардеп Сергій Лещенко закликав європейські уряди зупинити допомогу українським біженцям, задля скорішого повернення їх в Україну.

От Вам і вся турбота про українців. Чи створив Лещенко в Україні робочі місця для біженців, чи побудував Лещенко житло для біженців, чи готовий Лещенко забезпечити біженців соціальною допомогою та гарантіями? Всі ці питання риторичні.

Не риторичне лише одне — ненависть влади до власних громадян та намагання от таких колективних лещенок, наємів, маселок, щабуніних, жернакових, лємєнових, міщенок, ковбійок сховатись за спинами українців та заробляти на війні.

Якщо сьогодні його не буде звільнено з посади радника Президента України та не звільнено з посади в Укрзалізниці і всіх інших посад де він отримає кошти за рахунок платників податків, можна вважати, що і Президент України підтримує таку політику. Чекаємо на реальні кроки, а не слова про любов та захист українців.

Чи не хочуть Бігуси чи Міша Ткач зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка, починаючи з помаранчевої революції, продовжуючи купівлею квартири за заниженою ціною, закриття справи НАЗК про корупцію, працевлаштування без досвіду та фаху в Укрзалізницю.

Про ритм його життя, його роботу, дозвілля, щоб українці все ж його зрозуміли.

Бо те що він написав і як сьогодні виправдовується свідчить про явну неповагу до України та українців.

Може покажуть, як він надав власне житло українцям які сьогодні його втратили? Чи це інше? Навіть цікаво хто після всього ним зробленого надасть свої ресурси для розміщення його статей з черговим приниженням українців.

До речі, він так і не подав досі декларацію. Остання річна декларація у нього за 2020 рік.

Далі йдуть декларації про суттєві зміни у майновому стані - зарплата в Укрзалізниці. Останнє що є так це отриманий ним дохід від Укрзалізниці — 194 916,00 грн 07.12.2023.

Думаю українцям було б цікаво дізнатись за що і як досягти таких успіхів. Але думаю, ні Бігуси, ні Ткач про це нічого не напишуть та не знімуть захоплюючий блокбастер, бо не для цього їм зарплату платять.

От така вона незалежна журнашлюстика.


Від «Останнього Бастіону:

Поїздка радника Андрія Єрмака та Михайла Подоляка Сергія Лещенка на Всесвітній економічний форум у Давосі обернулася гучним скандалом — через інтерв'ю, яке він дав швейцарському виданню Tages-Anzeiger.

Сергій Лещенко заявив, що країни ЄС мають припинити допомагати біженцям для того, щоб вони повернулися додому.

Наводимо фрагмент інтерв'ю Лещенка.

T-A: Одні люди втекли з України, інші залишилися. Це роз'єднує українське суспільство?

С.Л.: До певної міри. Все важче знаходити спільну мову. Тому що люди, які виїхали з України, ніколи не зрозуміють людей, які залишилися. Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому.

Т-А: Як ви збираєтеся переконати цих людей, що вони будуть в безпеці в Україні?

С.Л.: У нас у Києві живе 3 мільйони людей, у тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно, — нісенітниця. Тим, хто повернеться, не доведеться воювати в окопах. Але вони можуть купувати українські продукти в супермаркеті в Україні, платити за оренду квартири в Києві, користуватися поліклініками та аптеками, платити податки, щоб ми могли фінансувати школи. Ваші гроші відсутні в економіці. І ситуація стає дедалі складнішою.

Сергій Лещенко на цьому не зупинився і висунув біженцям ще одну претензію:

«Українці, які живуть за кордоном, не беруть участі у підтримці армії через сплату податків і купівлю споживчих товарів. Що гірше, їхні діти тепер навчаються в європейських країнах і стають все більш інтегрованими. Тому ймовірність того, що вони повернуться, стає все меншою. І ми втрачаємо ціле покоління молоді».

Реакція українців на цю «ідею» не змусила на себе довго чекати.

Чи не хочуть розслідувачі зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка?_1

Чи не хочуть розслідувачі зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка?_3

Чи не хочуть розслідувачі зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка?_5

Чи не хочуть розслідувачі зняти фільм про щасливе життя Сергія Лещенка?_7

Читайте також:
Позиція
108 брамінів упродовж 31 дня о 5 ранку за Київським часом будуть молитися за завершення війни та розквіт України і її народу
вчора, 16:54
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Політика
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
31 березня, 09:37