Чи потрібні державі розумні громадяни ?

Опінії
26.03.2021, 15:10
Чи потрібні державі розумні громадяни ?

Про готовність українців платити за інформацію

Блогер, поет, прозаїк, есеїст

Російська версія Nat Geo від березня 2021 року. Стаття про українських залізничниць. Це все що треба знати підтримку Україною видань і видавництв. А ще більше – про готовність українців платити за інформацію.

Чи потрібні державі розумні громадяни ?_1

Українську версію журналу Nat Geo видавала група видань Sanoma Media трохи більше року – з 2013 по 2014. Це було крутезне видання з розкішно мовою і крутезними лонгрідами про Україну.

"Рішення про закриття української групи видань викликано кризовим станом ринку друкованої преси в Україні та фінансовими міркуваннями фінської компанії Sanoma".

Насолоджуюсь якісним продуктом про нас, на жаль, виданим не в нас. Хоча, нам не звикати. Шевченко, Гоголь, Гребінка. Ось така добра сумна традиція.

Читайте також:
Опінії
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
13:54
Опінії
Не має розуміння ні від центральної, ні від місцевої влади й щодо опалення. Всі ці міні-ТЕЦ — суцільна профанація, які досі у проєкті.
09:18
Опінії
Усі ці довгі й безглузді розмови про НАТО — це все димова завіса, що маскує неефективність національної української політики безпеки.
вчора, 16:20
Опінії
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.
вчора, 11:05
Опінії
Тимофій Милованов заявив, що Жернаков у КШЕ насправді не працює. А Умєров, рятуючи ухилянта від тюрми, влаштував Жернакова у МО.
вчора, 09:22
Опінії
Логічніше було говорити із кредиторами про списання боргів відразу після 24.II.2022. Власне, шанс на це тоді був би вищий, аніж зараз...
12 липня, 13:40