Чи стане Вікторія Спартц лобісткою інтересів України?

Опінії
20 квітня, 16:58
Чи стане Вікторія Спартц лобісткою інтересів України?

Спартц буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США. Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі.

Політик, дипломат, громадський і державний діяч

Запитують журналісти, «бурлить» лента: перша в історії етнічна українка – конгресвумен Вікторія Спартц (уроджена – Кульгейко) «працює проти України»…

Мені не довелося бути знайомим з цією конгресвумен, але вважаю, що зробити з потенційної лобістки інтересів України жорстку опонентку – це ще треба вміти!

Враховуючи те, що Вікторія Спартц таки буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США і, скоріше за все, переможе – я би порадив знайти шляхи взаємодії з конгресвумен, як би це не було складно.

А чому зараз від неї такі – дійсно неконструктивні та стримуючі допомогу Україні пропозиції – частково повʼязано саме з її намірами йти на наступних виборах по 5-му округу Індіани (кому цікаво – подивіться його особливості).

Ну і тому, що вона «обпеклася» в Україні та отримала конфлікт із впливовим можновладцем. Хоча першою з американських політиків приїхала в прифронтову зону. Також однією з перших політиків США закликала максимально допомогти Україні зброєю.

Але й, з моєї субʼєктивної точки зору, також наробила помилок, яких можна було уникнути.

Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі США. Нам потрібно розширювати коло прибічників. Тим більше під час війни.

От для цього всього і потрібна професійна дипломатія. А в цьому випадку ще й залучення інструментів міжпарламентської взаємодії…
Читайте також:
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03
Світ
Урядове рішення має затвердити парламент країни. Наразі палестинську державу визнають понад 140 країн
30 травня, 18:08