Чи є адекватні люди в Офісі президента ?

Опінії
23 січня, 13:33
Чи є адекватні люди в Офісі президента ?

Хтось в оточенні Президента думає, що може бути «внутрішня правда» і «зовнішня правда»?

Голова Центру досліджень політичних цінностей

Якщо влада (Президент) робить заяви протягом двох днів, які суперечать одна одній, то це викликає  нерозуміння, а якщо ці заяви (що суперечать одна одній) стосуються національної безпеки та територіальної цілісності, то це викликає тривогу і питання щодо адекватності.

Як може Президент випускати 19 січня відеозвернення, в якому казати, що ніяких нових загроз територіальній цілісності нема, а 21 січня давати інтерв'ю "Вашингтон пост", про те, що може бути окупований Харків ?

У відеозверненні йшла мова, що плітки та паніка у медіа сприяють витоку інвестицій з України. То скільки сьогодні має втекти інвестицій з Харкова? Після заяви Президента, що Росія збирається окупувати Харків?

Чи хтось в оточенні Президента думає, що може бути "внутрішня правда" і "зовнішня правда" ?

Так світ зараз настільки глобалізований, що виступи, інтерв'ю, статті можна порівнювати не залежно від того, де вони вийшли. Чи хтось в офісі Президента про це не в курсі?

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
вчора, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15
Світ
Можлива загроза вторгнення російських окупаційно-терористичних військ у країни Балтії змушує союзників по НАТО зміцнювати східний фланг.
22 квітня, 22:32