Давайте не називати смертоносний рак сверблячкою!

Опінії
16.12.2019, 16:32
Проросійські терористи
Проросійські терористи
Фото: з відкритих джерел

Україні загрожують метастази російського впливу.

Політик, народний депутат VIII скликання

Російська окупація Донеччини та Луганщини так само як окупаційна адміністрація ОРДЛО – це ракова пухлина в тілі України, яка дуже хоче розмножуватися.

Мінські домовленості – це медичний висновок і протокол, в якому Росія написала, що це не рак, а сверблячка. І щоб полікуватися треба прикласти «компресики» до здорового тіла зі змін до Конституції і Закону про особливий статус. А ще «попарити ноги» в залізничних перевезеннях. При цьому Росія знає, що компресики і парення ніг пришвидшать метастази і смерть.

І весь світ знає, що це – рак, а не сверблячка. І ми знаємо і влада знає, але вперто ставить компресики нам замість того, щоб робити хімію їм.

Особливий статус для російської окупаційної влади знову є у змінах до Конституції.

Цього разу його прикрили в пункті 16 частини першої статті 92: «Виключно законами України визначається ... правовий статус адміністративно-територіальних одиниць».

Саме під цю норму запустять закон про особливий статус окупованих територій, розганяючи метастази розпаду країни по здоровому тілу. І допоможе у цьому залізничне сполучення з окупованими територіями, яке задекларував Міністр закордонних справ.

Читайте також:
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
вчора, 17:09
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
вчора, 14:30
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
28 червня, 17:42
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
28 червня, 14:42
Опінії
Світ не знає про шахту Саліна. Та ми повинні пам'ятати...
27 червня, 15:45