Давайте не мовчати !

Опінії
11 липня, 15:35
Давайте не мовчати !

Поки в країні при владі є люди, які працюють на россію , війна не закінчиться нашою перемогою.

Волонтер, блогер, психолог

Всі адекватні українці, повинні розуміти, що поки в країні при владі є люди, які працюють на россію, війна не закінчиться нашою перемогою.

Можна закривати на це все очі, не чути, нічого не робити, не вірити, але ж кінець буде жахливий. Ви розумієте, що кожного дня гинуть найкращі українці?

Люди розумні, які мають честь, совість, а головне вони не жаліють себе заради кращої долі України. Це не гучні слова, це реальність. А ті хто всі роки війни плював на військових, на волонтерів, хто чекав миру з рашистами, хто підтримував ворожу пропаганду, хто ніколи не допомог армії, хто чекає коли Україна згине, хто голосував за опзж, ці ж люди нікуди не ділися.

Вони не воюють за Україну, не допомагають, в них немає рідних на війні, немає там навіть знайомих, вони як ненавиділи все українське, так далі і буде.

Так ці потвори і будуть підтримувати тих хто працює на окупантів. Так і при владі залишилися ті, хто звільняв розвідників, хто брехав постійно хто влаштовував скандали та казали, що нападу не буде, все добре, це все брехня. А потім за них загибли тисячі українців, закатовані та звірськи вбиті патріоти. Скільки міст окуповано, скільки військових загибло за того, що країна не готувалася.

А зараз на фронті пекло, а вони продовжують сидіти в кріслах і вже західні партнери відкрито кажуть «Приберіть кротів»!!! І що? Та нічого. А час іде, і кожного дня вбивають найкращих українців..

Читайте також:
Війна
Критикуємо путіна за мобілізацію, самі її продовжуємо
22 вересня, 14:40
Опінії
Зеленський та "ізюмська рука" - лишень прямий наслідок інфантильного, пацифістичного вибору українського народу у 2019 році
21 вересня, 10:25
Опінії
У якості аперитиву
19 вересня, 12:55
Опінії
От щойно звільнили значну частину Харківської області. І що далі? Як тепер жити людям на тих територіях?
17 вересня, 10:09
Опінії
Хизуємося ще діючою здатністю до дисципліни: сказано «мовчок», значить – мовчок.
12 вересня, 13:35
Полтава
Ганьба. Збиткове підприємство з захмарними доходами персоналу влаштовує масові гуляння під час війни
12 вересня, 11:25