Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках

Позиція
15 квітня, 16:55

Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.

Полтавці вже звикли до того, що Мамай підкуповує своїх виборців продуктовими наборами. Раніше цим займалася партія «Совість України», в офісі якої електорат Мамая отримував гречку та цукор.

Але у 2019 році Мамай відмовився йти на вибори від партії Совість України, та купив у Ігоря Палиці франшизу партії «За майбутнє» у Полтаві.

Прикметно, що у січні 2019 року Олександр Мамай виступав на з'їзді колаборантів з ОПЗЖ. Тоді він заявив, що очолив обласний осередок проросійської партії.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_1

Але перед виборами всю квоту ОПЗЖ на Полтавщині забрав ілля кива, тому Мамай був змушений шукати інші варіанти. При цьому, депутати киви і Мамая тісно співпрацювали між собою... і продовжують далі співпрацювати.

У 2021 році Олександр Мамай через своїх однопартійців заснував ГО «Міць Полтавщини».

Засновниками ГО стали:

 • Олександр Сохань (балотувався до Київської районної у місті Полтаві ради від партії «За майбутнє», місцеву франшизу на яку викупив перед виборами 2019 року Олександр Мамай);
 • Олена Сохань (балотувалася до Київської районної у місті Полтаві ради від партії «За майбутнє»);
 • Юрій Дубов
 • Тарас Кононець - член ВГО Комітет Виборців України.

Юрій Дубов та Олексій Довгаль у 2022 році стали співзасновниками Благодійної організації «Благодійний фонд «Добрі справи 2022».

Ці дві благодійні організації не мають нічого спільного з благодійною діяльністю, вони використовуються корупціонером Олександром Мамаєм для проведення політичної агітації.

У 2022 році Мамай зі своєю свитою почали організовувати так звані «Богатирські ігри» у школах та дитячих садочках міста Полтави.

Олександр Мамай зі свитою настільки знахабніли, що вирішили використати найцинічніший спосіб агітації — агітацію та підкуп виборців з використанням дітей.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_3

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_5

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_7

«Міць Полтавщини» розпочала використовувати дітей для політичного піару у 2021 році. Але активно експлуатувати дітей мамаївці почали з жовтня 2022 року. Про це свідчить активність сторінки організації у соцмережі Facebook.

У 2023 році «Міць Полтавщини» активізувала свою діяльність, спрямовану на підкуп виборців через дітей.

До цієї агітації були залучені Ігор Еренбург, Валерій Пархоменко,  Максим Медведєв та інші члени команди Олександра Мамая, які відкрито та цинічно здійснювали підкуп виборців через їхніх дітей.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_9Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_10Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_11
Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_12

Нагадаємо, що Валерій Пархоменко є відвертим українофобом, який до останнього підтримував режим Януковича, виступав на антимайдані під час Революції Гідності.

Пархоменко не приховує своїх проросійських поглядів. На пропагандистських Telegram-каналах гуляє відео, де Пархоменко розповідає про українських нацистів-окупантів під час Другої світової війни.

Зараз Пархоменко продовжує перебувати на посаді заступника міського голови та бере активну участь в агітаційній компанії БФ «Міць Полтавщини».

Якщо у 2022 році Мамай організовував свої піар-акції на Театральній площі та міських парках, то у 2023 році агітацію почали проводити прямо у школах та дитячих садках.

Сприяє цьому заступник міського голови Леся Марталішвілі, яка за часів першої каденції Олександра Мамая очолювала департамент освіти.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_14
Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_16

У проведенні агітація у дитячих садках та школах міста Полтави беруть активну участь Олена Сохань та Максим Малько.

На місцевих виборах у жовтні 2020 року Максим Малько був обраний депутатом Подільської райради Полтави від партії «За Майбутнє».

У 2021 році Малько очолив інспекцію з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Замість виконання своїх прямих обов'язків Малько займається політичною агітацією у школах та дитячих садках міста Полтави.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_18Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_19Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_20Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_21Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_22Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_23Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_24Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_25

Сохань та Малько стверджують що Олександр Мамай не має жодного відношення до ГО «Міць Полтавщини», а численні масові заходи з підкупу виборців організовують за власні кошти.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_26
Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_28

Статки Олени Сохань нам невідомі, а от Максим Малько щорічно зобов'язаний подавати декларації.

Ми вирішили вивчити декларацію Максима Малька та перевірити, чи може він за власні кошти фінансувати «Богатирські ігри» у школах та дитячих садках Полтави. І чи відобразив він ці витрати у своїй декларації.

З декларації Максима Малька стало відомо, що його дружина у 2022-2023 роках придбала два автомобілі:

 • AUDI Q7 2007 року випуску було придбано у 2022 році за 40 000 гривень.
 • BUICK ENCLAVE 2016 року випуску було придбано у 2023 році за 159 000 гривень.

Зауважимо, що згідно з даними сайту auto.ria AUDI Q7 року коштує 415 - 500 тисяч гривень.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_30Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_31Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_32

BUICK ENCLAVE 2016 року коштує 500-700 тисяч гривень.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_33Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_34Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_35

Дружина Євгена Малька свідомо занизила вартість придбаних автомобілів у кілька разів.

Ганна Малько є бенефіціаром двох підприємств:

 • ТОВ «Овочевий Бум»
 • ТОВ «ВІНЕГРЕТТА»

У 2023 році родина Малька задекларувала наступні доходи:

 • 25 200 грн — соціальна допомога Ганни Малько від Управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Полтаві ради;
 • 610 743 грн — заробітна плата Максима Малька у інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста;
 • 68 476 грн — пенсія Максима Малька;
 • 31 370 грн — дохід Ганни Малько від продажу рухомого майна;
 • 29 153 грн — дохід Ганни Малько від зайняття підприємницькою діяльністю.

Заощадження родини Малько склали:

 • 600 000 грн  — Максим Малько зберігає готівкою;
 • $ 60 000 — Ганна Малько зберігає готівкою;

Попри невисокі задекларовані доходи Ганна Малько декларує $ 60 000 готівкових коштів. У своїй декларації Максим Малько не задекларував коштів, які були витрачені ним на благодійність.

Крім Малька в агітації дітей взяли участь Віктор Булат та Наталія Білецька.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_36

Після того, як Валерій Пархоменко від партії «За Майбутнє» склав із себе повноваження депутата, щоб обійняти посаду першого заступника, його замінив Віктор Булат, який раніше виграв конкурс на посаду заступника начальника Інспекції з питань благоустрою. У 2016 році його, як начальника дослідно-випробувальної лабораторії ДСНС України у Полтавській області, затримали на хабарі.

За цю 10 тис. грн він обіцяв оформити для підприємця дозвільні документи на відкриття пилорами.

Нагадаємо, що ідейним соратником Киви-Чередніченка в Полтаві є Анатолій Білецький. Він з дружиною відповідав за інформаційну складову та висвітлення діяльності Киви-Чередніченка в соціальних мережах та ЗМІ.

Наталія та Анатолій Білецькі є активними членами команди Чередніченка в Полтаві, брали участь у сесіях Полтавської міської ради, відстоюючи позицію свого хазяїна. 

Також вони брали активну участь у конфлікті з «Полтавтрансбуд» навколо автостоянки по вул. Миру, 18, котра ризикувала стати другою «Кривавою аркою».

Наталія Білецька, декларуючи активну громадянську позицію та проукраїнські погляди, не соромиться виставляти в соціальних мережах фото з забороненою законом радянською символікою.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_38

Наприкінці 2019 року, сім’я Білецьких заснувала ГО «Полтавський центр ветеранів АТО», від імені якого почав активно виступати Анатолій Білецький.

Проте, уже на початку агітаційної компанії до місцевих виборів, Анатолій Білецький різко змінив політичні вподобання.

Відомо, що увійшов до команди політичної партії «За майбутнє дітей Коломийського».

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_40

Тепер Наталія Білецька стала активною учасницею агітаційних заходів ГО «Міць Полтавщини».

«Благодійники» проводять агітацію не лише на території шкіл та закладів дошкільної освіти міста. Вони возять дітей на екскурсії до екопарків.

Депутати Олександра Мамая взялися за політичну агітацію у школах та дитячих садках_42

Це є яскравим прикладом некомпетентності керівництва навчальних закладів та закладів дошкільної освіти міста Полтави, які мають самі організовувати спортивні заходи та екскурсії у школах та закладах дошкільної освіти за виділені з міського бюджету кошти.

Натомість цим чомусь займаються політичні пройдисвіти — депутати міської ради, керівники комунальних підприємств міста та засновники «благодійних фондів» Олександра Мамая, у яких виявилося забагато вільного часу, адже проблеми міста ними вже давно вирішені.

Неналежне виконання обов'язків керівниками закладів освіти полягає і в тому, що вони допускають на територію шкіл та закладів дошкільної освіти сторонніх осіб, які займаються політичною агітацією. Також сторонні особи возять дітей на екскурсії. Хто у такому випадку несе відповідальність за збереження життя та здоров'я дітей мають встановити правоохоронні органи.

Пархоменки, медведєви, еренбурги, довгалі, мальки, білецькі марталішвілі та інші політичні повії та пристосуванці продовжують грабувати бюджет полтавської громади, витрачаючи соту частину з награбованого на політичну агітацію серед дітей. А інші награбовані кошти вони дуже швидко перетворюють на нерухомість, автомобілі та вкладення у власний бізнес.

Катерина Бабіч-Ямщикова продовжує виконувати роль весільного генерала у той час, коли її підлеглі, замість виконання посадових обов'язків, розкрадають бюджет громади та здійснюють політичну агітацію та підкуп виборців, використовуючи для цього дітей.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Полюга може бути причетним до розголошення даних розслідування НАБУ. Воно стосувалося зокрема «бізнесмена» Юрія Голика
вчора, 21:10
Кримінал
Повідомили про підозру директорці столичного ТОВ, яка підозрюється у заволодінні майже 3 млн грн на реконструкції АЕС.
вчора, 17:30
Кримінал
Мова йде про майно вартістю 15,7 млн грн при доходах 1,3 мільйона.
вчора, 17:05