Дерибан замість відновлення

КРИМІНАЛ
21.03.2023, 10:55
Дерибан замість відновлення

Бородянка потерпає від схем родини Остапченків

Депутат та голова земельної комісії Бородянської селищної ради Павло Остапченко став фігурантом корупційного скандалу та підозрюється в дерибані коштів на відновлення Бородянки.

До розкрадання коштів також причетна його дружина Наталія Остапченко – перший заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації.

Маючи безпосередній вплив на депутатів Діну Салахову, Михайла Музиченка, Валентину Клевчук, Володимира Тонюка, Наталію Нікіфорову, Таїсію Баскаковц, Павло Остапченко систематично зриває сесії Бородянської селищної ради.

Це відбувається, коли рада задля швидкого відновлення постраждалої від окупантів Бородянки має працювати в посиленому режимі.

Павло Остапченко разом із дружиною Наталією Остапченко організували схему, яка полягає в шантажі – або сесію буде зірвано, або відновлення Бородянки робитимуть компанії з орбіти родини Остапченків.

Зокрема, це ТОВ «Сенсор-ЛТД» (ЄДРПОУ 41495728), зареєстроване в Житомирі та ТОВ “СТ “Галактика» (ЄДРПОУ 38260976), зареєстроване в Києві.

Дерибан замість відновлення_1
Дерибан замість відновлення_3

Засновником обох компаній є Скоростоцький В. В. Вони впродовж 2022 року виконували будівельно-відновлювальні роботи та роботи по прибиранню снігу, хоча до цього зазвичай це робило комунальне підприємство Бородянської громади.

Дерибан замість відновлення_5
Дерибан замість відновлення_7

Ці ж ТОВ «Сенсор-ЛТД» та ТОВ “СТ “Галактика» проводять також освоєння бюджетних коштів і Житомирській області. Коли дружина Павла Остапченка заводила ці компанії для розкрадання бюджетних коштів на Житомирщині, вона цим підставила керівництво Житомирщини.

Також компанії родини Остапченків проводять фіктивний вивіз будівельного сміття. Павло Остапченко заздалегідь для цього організував кампанію по перешкоджанню господарській діяльності інвестора в Бородянку – ТОВ “Бортес”, яке було готове інвестувати у дегазацію полігону в Бородянській громаді.

Бородянсько-житомирськими бюджетними вовкулаками зацікавилися і в Офісі Генерального прокурора України.

Зокрема, нещодавно було зареєстровано кримінальне провадження №4202311000000085 за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Справа, яку розслідує Генпрокуратура, стосується ще одного інвестора – ТОВ “Марвел групп”. Це підприємство ще до повномасштабного вторгнення планувало в Бородянці будівництво багатоповерхового будинку. Після того, як представники ТОВ “Марвел групп” відмовилися “позолитити ручку” Павлу та Наталії Остапченко, з пакету документів, поданих ними до земельної комісії, “випадково” зник витяг про право власності на майно підприємства. І за ще одним “збігом” обставин, на земельній комісії про відсутність цього документу найбільше кричав саме Павло Остапченко. Хоча ТОВ “Марвел групп” подало цей документ через місцевий ЦНАП, про що має відповідну відмітку.

Жителі Бородянки у відчаї. Замість відновлення постраждалого житла бюджет селищної громади вимивається депутатською родиною Остапченків.

Місцеві мешканці щиро вірять, що корупційні схеми не зійдуть з рук корупційним вовкулакам і рано чи пізно Остапченки не лише позбудуться своїх посад, а й постануть в суді за розкрадання коштів громади під час воєнного стану.

І відкритим залишається питання: “Чому в.о. голови Бородянської селищної громади Георгій Єрко закриває очі на це свавілля і коли громада нарешті дочекається від нього хоч якоїсь реакції?

Джерело

Автор : Ольга Кобзар
Читайте також:
Політика
НАЗК закрило очі на конфлікт інтересів при захисті дисертації Іриною Салогуб
вчора, 10:05
Кримінал
Експосадовець «Укргазвидобування» Євген Стешенко продовжує ігнорувати виклики НАБУ
27 березня, 17:04
Політика
Родина експрацівника СБУ Герсака під час війни скуповує коштовне майно — розслідування
27 березня, 16:03
Кримінал
Вони намагалися дати 100 тис. дол. хабаря начальнику Сумської міської військової адміністрації
26 березня, 18:54
Кримінал
НАБУ і САП завершили розслідування у справі міського голови Сум
26 березня, 18:30
Кримінал
В рамках даної справи правоохоронці розкрили схему заволодіння електричною енергією «Укренерго». Її вартість склала понад 716 млн гривень.
26 березня, 15:45