Держава v.29.0 у срібних трусах?

Опінії
25.08.2020, 13:44
ЗеСердючка
ЗеСердючка

Ще один крок до безпам'ятства.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Топтатися по до суглинку витоптаному зайдами нашому Майдані – несмак. Солідні речники вже затаврували ганьбою чергове шоу на кістках незалежності.

Як на нас, на ньому бракувало лише номера з роялем. До слова, теж породженого Україною. Як в сенсі зали з ідіотами по обидва боки рампи, так і сенсі ширшому – інфікованої двома вірусами одночасно вітчизни…

З ковідом, сподіваємося, якось обійдеться, з #какойразніцей – сумніше. Бо т.з. «президент», відбиваючий долоні у захваті від вєрки сердючки на даху бутафорського залізничного вагона на сакральній столичній площі, на головному державному святі – це вже потойбічне.

Можемо припустити, що, якщо й далі йтимемо сновидами на оце «зе'лене» світло, на тридцяті роковини держави на даху вагона ми побачимо обох блазнів. Під пам'ятником гетьману Богдану підтанцьовкою вихилясуватиме Газманов.

Тож дозвольте й нам плюнути на оце паскудство, вчинене під національним стягом.

Так, чуємо, пані та панове, і ваше – «скільки можна?». Та, маєте, маєте право, заспокойтеся. Перепрошуємо, але ми будемо пальцем тикати у маніпуляторів пісюнами стільки, стільки буде треба для вашого ж похмілля.

Полякова у срібному сподньому? «Київляночка» Кричевського у форматі гімну: «Киевлянка, киевлянка, киевляночка / Не воровка, не путана, не цыганочка»?! Що ви, добродійки Матвієнко і Джамала, добродіє Тополя, робили на тому квартальному шабаші?!!

А «плутатися під ногами» у т.з президента ми будемо до тієї благословенної миті, коли почуємо: «Все, втомився, скінчив, іду» і полегшено переведемо подих.

Читайте також:
Головний "слуга народу" не може утриматися від того, аби не присвоїти собі чуже.
11 січня, 10:12
До епітафії почилому в бозі Гафту.
17.12.2020, 08:49
Коли слідчі будуть розбирати документи "великого будівництва" - Віктор Федорович в Ростові буде плакати від заздрощів.
вчора, 17:48
Батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового корейського серіалу та спробами перенести сюжет до реального життя.
вчора, 13:21
Не шановний "слуга" Гетманцев, звідкіля на вулицях з’являються недешеві автомобілі й чому порожній Пенсійний Фонд?..
вчора, 10:44
КНР вкотре викликала обурення толерантного Заходу, проводячи тотальне «очоловічення» та втручаючись у виховання підлітків.
19 жовтня, 12:48