До мережі Сівковича входив не один лише Нестор Шуфрич

Опінії
15.09.2023, 15:14
До мережі Сівковича входив не один лише Нестор Шуфрич

Інші активні члени агентурної мережі Сівковича досі на свободі

Відомий журналіст, публіцист і блогер

У зв’язку з тим, що СБУ повідомила про підозру народному депутату Нестору Шуфричу, інкримінуючи йому участь у агентурній мережі Сівковича – колишнього народного депутата України, який з Москви координував діяльність російської агентури, хочу нагадати, що до цієї мережі входив не один лише Нестор Іванович чи начальник кримського главку СБУ Олег Кулініч, але й фактичний керівник СБУ Андрій Наумов, ексначальник штабу Антитерористичного центру при СБУ Геннадій Кузнецов і всякий дрібний непотріб на кшталт колишнього керівника Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонні сфері Центрального регіону Валерія Массалітіна, його експідлеглого прокурора Юліана Мунтяну, який нині протирає штани у Фастові, і старшого слідчого Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, Сергія Кулакевича.

Думаю, вже прийшов час пояснити цим високодостойним панам, які наслідки для них може потягнути їхня на Наумова й Кузнецова.

Тов. Наумов вже понад рік відпочиває в сербській в’язниці за підозрою у відмиванні грошей, усіляко намагаючись уникнути екстрадиції в Україну, де йому повідомлено про підозру в державній зраді.

Але тов. Кузнецов,  як і Массалітін, Мунтяну та Кулакевич, досі в Україні.

Напевно, всі вони сподіваються, що ніхто не згадає, як вони допомагали Наумову перетворювати АТЦ при СБУ на шпигунський осідок російських спецслужб.

Тому я передаю палкий привіт Массалітіну, Мунтяну та Кулакевичу й обіцяю найближчим часом розповісти, як вони на завдання Наумова й Кузнецова фальсифікували кримінальні провадження проти тих, хто викривав російських агентів в СБУ.

Читайте також:
Політика
Він заявив, що рішення про звільнення Залужного було правильним.
10:45
Політика
Система відеоспостереження, встановлена у місті Ізмаїл Одеської області, ґрунтується на софті, розробленому в Москві.
27 лютого, 16:37
Опінії
Тільки у нас зброя рахується поштучно, за вагою, за ціною, а не оцінюється користь, яку вона приносить армії і країні.
27 лютого, 11:42
Опінії
«Створення буферної зони з трьох областей між окупованою Україною і ЄС цілком влаштовує Кремль»
27 лютого, 10:15
Опінії
Що стало наслідками поразки України сто років тому?
26 лютого, 10:15