До мережі Сівковича входив не один лише Нестор Шуфрич

Опінії
15 вересня, 15:14
До мережі Сівковича входив не один лише Нестор Шуфрич

Інші активні члени агентурної мережі Сівковича досі на свободі

Відомий журналіст, публіцист і блогер

У зв’язку з тим, що СБУ повідомила про підозру народному депутату Нестору Шуфричу, інкримінуючи йому участь у агентурній мережі Сівковича – колишнього народного депутата України, який з Москви координував діяльність російської агентури, хочу нагадати, що до цієї мережі входив не один лише Нестор Іванович чи начальник кримського главку СБУ Олег Кулініч, але й фактичний керівник СБУ Андрій Наумов, ексначальник штабу Антитерористичного центру при СБУ Геннадій Кузнецов і всякий дрібний непотріб на кшталт колишнього керівника Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонні сфері Центрального регіону Валерія Массалітіна, його експідлеглого прокурора Юліана Мунтяну, який нині протирає штани у Фастові, і старшого слідчого Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, Сергія Кулакевича.

Думаю, вже прийшов час пояснити цим високодостойним панам, які наслідки для них може потягнути їхня на Наумова й Кузнецова.

Тов. Наумов вже понад рік відпочиває в сербській в’язниці за підозрою у відмиванні грошей, усіляко намагаючись уникнути екстрадиції в Україну, де йому повідомлено про підозру в державній зраді.

Але тов. Кузнецов,  як і Массалітін, Мунтяну та Кулакевич, досі в Україні.

Напевно, всі вони сподіваються, що ніхто не згадає, як вони допомагали Наумову перетворювати АТЦ при СБУ на шпигунський осідок російських спецслужб.

Тому я передаю палкий привіт Массалітіну, Мунтяну та Кулакевичу й обіцяю найближчим часом розповісти, як вони на завдання Наумова й Кузнецова фальсифікували кримінальні провадження проти тих, хто викривав російських агентів в СБУ.

Читайте також:
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55
Опінії
Замало звільнити Єрмака і Татарова з Офісу Президента. Їх необхідно негайно взяти під варту.
16 вересня, 10:07
Блоги
Дуже сподіваюсь, що усі учасники мережі Сівковича будуть затримані за державну зраду.
15 вересня, 11:05
Світ
Очікується, що Маск буде серед керівників технологічної галузі, які візьмуть участь у закритій зустрічі із сенаторами в Капітолії
12 вересня, 11:45
Війна
Переступаючи поріг ТЦК і СП досвід, потрібний при керуванні бізнесом, нічого не вартий в очах командира, готового відрядити вас на фронт.
11 вересня, 17:28
Виміри
Державний центр зайнятості працевлаштовує українських будівельників в Ізраїлі. А хто буде відбудовувати Україну ?
11 вересня, 15:55