Добровольцям – тюрми, сепаратистам – державні нагороди?

Опінії
01 лютого, 12:57
"Герой" Ю. Голубан очолює загін терористів на Донеччині
"Герой" Ю. Голубан очолює загін терористів на Донеччині
Фото: Facebook

Справа командира загону донецьких терористів Юрія Голубана набула нових обрисів. Такий "герой" уже став не потрібен владі України.

Командир батальйону «Донбас»

Сьогодні адвокат прийшов до мене в Лук'янівське СІЗО і між розмовою повідомив мені, що за підозрою в організації "силових акцій та провокацій" затримано колишнього командира роти спецпризначення Донецької поліції Юрія Голубана.

Це саме він у 2014 році командував ротою сепаратистів батальйону "Восток", а у 2017 бувши призначеним командиром роти вже українського поліцейського спецназу у Донецькій області полював на мене і ветеранів, які організували вугільну блокаду на Донбасі.

На мої заяви стосовно його дій у 2017 році влада відповідала мені що я – "провокатор і аферист", а Голубана нагородили й дали можливість виступити з трибуни Верховної Ради зі звинуваченнями на адресу Штабу блокади.

Тепер давайте зберемо все до купи та перевіримо чи я не упустив щось?!

2014 рік. Я і мої товариші пішли захищати Україну і створили добровольчий батальйон "Донбас", коли наші державні структури відмовилися це робити, а ті, хто зараз нас звинувачують у злочинах, не пішли добровольцями на фронт.

Після цього ми 7 років докладали зусиль, щоби торгівлі з ворогом не було, не було "труби Медведчука", не було підривної діяльності його проросійських ТБ каналів і не було таких, як Голубан. Мене ж всі ці роки поливали лайном майже на всіх олігархічних каналах, проти мене та моїх товаришів відкривали кримінальні справи.

А от керівництво Голубана – генерал В'ячеслав Аброськін (ще пам’ятаєте такого? Він – перший керівник Іллі Киви у Донецькій області), синхронно з російськими ЗМІ та Шарієм запускав фейки на тему: «Звідки в Семенченка шрам на обличчі?», і взагалі який Семенченко страшний злочинець.

Минув час і держава Україна висунула офіційні обвинувачення в державній зраді Медведчуку, визнала всі його дії злочином, а всіх нас, хто роками боровся проти цих злочинів цими злочинами та "нагородила".

Добровольці підрозділу
Добровольці підрозділу "Донбас" блокують торгівлю "на крові" (2015-2016)

Зараз мене і ветеранів "Донбасу" звинувачують у створенні НЗФ … із метою організації Блокади торгівлі "на крові", перекриті "труби Медведчука" та... підготовці замаху на Ю. Голубана!

Також мене, звичайно ж без жодних доказів, підозрюють у справі по організації "терористичного акту" проти Медведчука. Мій перший "потерпілий" зараз п'є вино у своєму розкішному палаці, у той час, коли я 10 місяців знаходжуся за ґратами, мої товариші під домашнім арештом і заставами, а проти моєї дружини відкрили фейкову кримінальну справу.

Не знаю чи готувались якісь "заворушення", чи це фейк, але я чомусь впевнений, що Голубан у СІЗО точно не опиниться. Щиро дякую, рідна держава, за таку оцінку наших дій на фронті, у тилу і на вулиці.

Так тримати. Більшого ідіотизму я ще не бачив.
Незаконно переслідувані владою України добровольці
Незаконно переслідувані владою України добровольці "Донбасу"
Читайте також:
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Опінії
Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!
09 червня, 09:07
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51