Багато авторитетних і провідних західних медіа дедалі частіше стають іграшкою у руках Кремля. Зокрема, таке видання, як "Politico"...
Червень 2021 року – "Politico" публікує про припинення надання Україні військової допомоги. Джейн Псакі спростовує, але "Politico" не перепрошує і не видаляє брехливу статтю.
Липень 2021 року – "Politico" повідомляє про те, що Вашинґтон нібито тисне на Київ за критику "Північного потоку-2". Радник Державного департаменту Дерек Шолле офіційно спростував опубліковану на шпальтах "Politico" інформацію, але видання не перепросило за публікацію фейку і не видалило брехливу статтю.
У червні 2022 року "Politico" публікує матеріал про те, що США обговорює з Росією припинення війни в Україні з урахуванням поступки низки українських територій! Цікаво те, що такий висновок "Politico" зробило, виходячи із зустрічі російського посла в США Анатолія Антонова з експослом США в Афґаністані Залмаєм Халілзаде та Дмітрієм Саймсом, керівником "Центру національних інтересів", який володіє виданням "The National Interest".
Якщо хтось не в курсі, то нагадаємо, що видання "The National Interest" у США це як "NewsONE" або "Стран.UA" в Україні. Тобто, абсолютно проросійський майданчик, що мчить себе "експертним".
Ось це видання Дмітрія Саймса регулярно публікує проросійські матеріали, а також інтегрує в англомовне середовище наративи російської пропаганди. І робить це доволі активно.
У серпні 2022 року "Politico" опублікувало матеріал про те, що міжнародні партнери втомилися від України (який знайомий наратив, наче дивлюся "NewsONE" – прим. авт.) і зменшують підтримку України. Хоча у серпні Україна отримала на той момент найбільший пакет військової допомоги.
Власне, це лише кілька прикладів того, наскільки брехливе і продажне видання "Politico", що публікує регулярно маніпулятивного характеру матеріали, які практично завжди підігрують російській пропаганді. А тому, важлива порада: зберігайте інформаційну гігієну!