«Довіра суспільства до міліції – це справа креативна»

ПОЛТАВА
29.11.2014, 09:08
«Довіра суспільства до міліції – це справа креативна»

Ставлення людей до міліції зазвичай залежить від інформованості щодо діяльності правоохоронних органів. Якщо міліція не повідомляє суспільству про свою роботу, вона є закритою, тоді народ самостійно вирішує чим правоохоронці займаються. Люди бачать тільки те, як працівники силових структур виглядають та як вони спілкуються з прости ми людьми, - це і все.

Повідомив старший радник Генерального комісара Департаменту поліції МВС Литви Алвидас Шакочюса сьогодні на прес-конференції в УМВС України в Полтавській області.

«Ось наприклад у Британії вирахували, що видимість поліції складає тільки 18 % ресурсів усієї структури. А отже всі інші 82% люди просто не бачать. І звичайно, що якщо суспільство видить тільки ці мізерні 18%, вони роблять висновки щодо поліції не повні, бо не помічають повної картини», - пояснив Шакочюс.

За його словами, наразі в Литві 82% населення повністю довіряють поліцейським і відчувають себе безпечно поряд з ними. Це тому, що існує добре налагоджена комунікація між правоохоронцями та суспільством. У Литві не приховують недоліків силових відомств, а оприлюднюють як позитивні моменти, так і негативні. Саме тому немає ніякої інтриги, сенсації, все на видноті.

Він наголошує, що саме від відносин між поліцією та суспільством залежить рівень довіри громадян. Чим більше таємниць – тим більше недовіри.

Тому, щоб завоювати довіру українців та полтавців зокрема, діяльність відомства та його працівників зокрема має бути прозорою. 


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36