«Довіра суспільства до міліції – це справа креативна»

ПОЛТАВА
29.11.2014, 09:08
«Довіра суспільства до міліції – це справа креативна»

Ставлення людей до міліції зазвичай залежить від інформованості щодо діяльності правоохоронних органів. Якщо міліція не повідомляє суспільству про свою роботу, вона є закритою, тоді народ самостійно вирішує чим правоохоронці займаються. Люди бачать тільки те, як працівники силових структур виглядають та як вони спілкуються з прости ми людьми, - це і все.

Повідомив старший радник Генерального комісара Департаменту поліції МВС Литви Алвидас Шакочюса сьогодні на прес-конференції в УМВС України в Полтавській області.

«Ось наприклад у Британії вирахували, що видимість поліції складає тільки 18 % ресурсів усієї структури. А отже всі інші 82% люди просто не бачать. І звичайно, що якщо суспільство видить тільки ці мізерні 18%, вони роблять висновки щодо поліції не повні, бо не помічають повної картини», - пояснив Шакочюс.

За його словами, наразі в Литві 82% населення повністю довіряють поліцейським і відчувають себе безпечно поряд з ними. Це тому, що існує добре налагоджена комунікація між правоохоронцями та суспільством. У Литві не приховують недоліків силових відомств, а оприлюднюють як позитивні моменти, так і негативні. Саме тому немає ніякої інтриги, сенсації, все на видноті.

Він наголошує, що саме від відносин між поліцією та суспільством залежить рівень довіри громадян. Чим більше таємниць – тим більше недовіри.

Тому, щоб завоювати довіру українців та полтавців зокрема, діяльність відомства та його працівників зокрема має бути прозорою. 


Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10