Епоха придурків руйнівників має добігти кінця

Позиція
04 листопада, 15:01

Захоплення від знищення пам'яток архітектури, історії, культури та мистецтва має закінчитися.

Свідченням розвитку системи державного управління, окрім нематеріальних активів, є пам'ятки історії, в яких чітко прослідковується виплекана думка, яка стала цеглиною подальшого будівництва того, чи іншого, об'єкта культурної, чи матеріальної спадщини.

Для Полтави, на жаль, історія архітектури, культури, мистецтва закінчилася з початком державного перевороту 1917 року, коли до влади на росії прийшли гнані і голодні робітники усіх країн, керовані яхудами.

Період державної творчості закінчився, на зміну йому прийшла культура тиранії і деспотизму, яка відправила на той світ мільйони наших співгромадян, зокрема і майже всю творчу інтелігенцію.

Період повоєнної відбудови заключався у відбудові частково знищених пам'яток.

Період колоніальної залежності сформував взагалі новий клас госпідарників з числа повій, наркоманів, придурків, таксистів, доглядачів коней, слуг олігархів, психічно хворих на шизофренію та ідіотизм, та іншого люмпену, які, окрім миттєвого збагачення і домінування, взагалі не усвідомлюють, що і навіщо є влада, і як за її допомогою зорганізовувати людські товариства задля досягнення поставлених цілей.

Але мова не про це.

Епоха колоніальної залежності і влади придурків залишить по собі свої пам'ятки культури і мистецтва — зруйновані свідоцтва талантів старших поколінь.

Розмітка по ямах на дорогах у нестримному бажанні вкрасти гроші, пофарбовані, але не капітально відремонтовані фасади будівель, які пережили три війни, напівзруйновані фасади будинку Дворянського і Селянського банку. Перелік «творчих подвигів» безграмотної, зашореної, обмеженої владної спільноти безкінечний, бо має продовження кожного дня.

Дивлячись на потерпання України і українців від влади, яка знищує всі наші попередні здобутки, маємо зрозуміти, що навіть така міцна і сильна країна, як Україна, маючи обмежений матеріальний і науковий потенціал, не має часу на панування придурків.

Або вони і далі будуть малювати губи і щоки півторасторічній бабусі, видаючи її за молодицю, або ми врешті усвідомимо, що епоха люмпену і зайд має закінчитися, доки ми не втратили країну.

Показове звернення уваги на долю пам'яток історії та культури необхідне задля усвідомлення простих речей — колоніальнозалежна «влада» обмежена у стратегічному баченні політичного,  економічного, та культурного розвитку України. Колоніальнозалежна влада не здатна зорганізувати спільноти економістів, інженерів, архітекторів, митців на створення візуальних і відчутних образів сучасної України.

Від часів державного перевороту 1917 року у Полтаві не створено жодної форми, яка б викликала захоплення її шедевральною красою.

Сторіччя непоправних втрат.

Відповідальні всі.

Розумні мають об'єднатися.

Будуйте Україну своєї мрії. По законах квантової фізики непохитний  бастіон починається з думки

Мрійте. Але здобувайте

Зруйнований Будинок Полтавського дворянського зібрання
Зруйнований Будинок Полтавського дворянського зібрання
Зруйнований Будинок Полтавського дворянського зібрання
Зруйнований Будинок Полтавського дворянського зібрання
Руїни Петровського Полтавського кадетського корпусу
Руїни Петровського Полтавського кадетського корпусу
Руїни Петровського Полтавського кадетського корпусу
Руїни Петровського Полтавського кадетського корпусу

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Опінії
Навіть один проєкт може змінити настрій і економіку окремо взятого мегаполіса з негативу на позитив.
20 листопада, 08:22
Війна
Через засилля ліволіберальної ідеології у світі існує викривлений погляд на Україну і росію. Жертву й агресора намагаються примирити силою.
20 жовтня, 19:28
Позиція
Українська держава мусить переглянути підхід до своїх громадян — канадський дипломат Ващук.
16 жовтня, 06:45