«Фелікс» для своїх: як житомирські чекісти ведуть оперативну роботу в пабі

Опінії
28 березня, 10:05
«Фелікс» для своїх: як житомирські чекісти ведуть оперативну роботу в пабі

Нові методи оперативної роботи впроваджують у практику правнуки Дзержинського з Управління СБУ в Житомирській області.

Еталонний журналіст, публіцист,блогер. Військовий ЗСУ

Уходять у минуле застарілі підходи, коли з агентурою доводилось зустрічатись на конспіративних квартирах, а для провокації хабарів – розробляти складні багатоходові операції. 

Під мудрим керівництвом Василя Васильовича Малюка (між іншим, почесного громадянина м.Коростишів) житомирські чекісти значну частину свого робочого дня тепер проводять у кав’ярні (точніше, пабі) поруч з будинком свого Управління.

Управління СБУ в Житомирській області знаходиться в будинку 7 по вулиці Фещенка-Чопівського, а заклад громадського харчування, відкритий одним зі співробітників «Альфи» і оформлений на дружину – у будинку 11 на цьому ж боці цієї вулиці. 

Саме тут, прямо за столиками, правнуки Дзержинського приймають агентурні донесення, проводять оперативні наради, організовують провокації й ділять гроші від продажу незаконно видобутого бурштину.

А щоби якийсь агент не помилився адресою й точно потрапив на місце зустрічі зі своїм куратором, заклад назвали просто й невигадливо – «Фелікс». Напевно, грошей на вивіску «Фелікс Едмундович» пожалкували, але й так вийшло непогано.

Кажуть, у рамках давно обіцяного реформування СБУ й тотальної декомунізації кафе збираються перейменувати. Не здивуюсь, якщо невдовзі воно стане називатись «Пиздюк», «Гівнюк» або «Малюк» – щоби ніхто не сумнівався в тому, хто сюди ходить і чим тут займаються.

Читайте також:
Політика
Чи цей цирк колись закінчиться?
вчора, 18:56
Війна
Для ефективної боротьби з шахедами потрібно витратити ще 40 мільярдів на Єбломарафон.
вчора, 17:34
Опінії
Проблему фортифікацій у нас звужують до відсутності або поганої якості окопів, ВОПів та РОПів. Однак, як відомо, не все так однозначно.
вчора, 06:01
Війна
Відбувається все - від створення запасів комплектів першої допомоги на випадок масових втрат до оснащення медиків бронежилетами.
17 червня, 16:02
Політика
А де ж безпекові гарантії, оголошені Зеленським?
17 червня, 09:15
Війна
Зеленський: США не надаватимуть нової військової допомоги, але Україна готова купувати зброю у США.
17 червня, 09:00