Фонд дальніх безпілотних бомбардувань «В-52» пропонує вам легальну схему ухилення від мобілізації

Опінії
27.06.2024, 17:05
Фонд дальніх безпілотних бомбардувань «В-52» пропонує вам легальну схему ухилення від мобілізації

Якщо ви вмієте і хочете робити безпілотні літальні апарати.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Ми направимо вас у колективи, які мають право бронювати своїх співробітників, зайнятих виконанням важливих державних оборонних контрактів.

Пропонуємо також мобілізацію до найкращих підрозділів безпілотчиків, де також потрібні пілоти безпілотних літаків (не коптери!), авіаконструктори, електронщики, програмісти, фахівці з автопілотів, фахівці з навігації, фахівці з комп'ютерного зору, фахівці з силової електроніки, фахівці з пневмообладнання, фахівці з двигунів внутрішнього згоряння, досвідчені вибухотехніки.

Розгорнутий список вакансій для електронників:

  • інженер (розробка, експлуатація) антен, антенно-фідерних систем, пристроїв;
  • інженер з високочастотного обладнання (приймально-передавальні пристрої, напрямок FPV);
  •  інженер-електронник загальної спеціалізації;
  • інженер-електронник, розробник пристроїв на базі процесора STM;
  • інженер із силового обладнання (блоки живлення, DC/DC перетворювачі, акумулятори і все що з ними пов'язано).

Не бійтеся. Ідіть в армію.

Надсилайте свої анкети на charity.foundation.b52@gmail.com

Читайте також:
Політика
Туреччина подала запит на придбання 40 винищувачів Typhoon
15 березня, 15:40
Війна
Німецький концерн Rheinmetall готовий запропонувати своє озброєння для можливої миротворчої місії в Україні.
13 березня, 09:41
Війна
Rheinmetall має намір відкрити три заводи в Україні. Хід війни не впливатиме на ці плани.
15 лютого, 17:03
Світ
Цією купівлею компанія розширює свій вплив на європейському авіаційному ринку та збільшує авіабудівні виробничі потужності.
28.12.2024, 09:03
Політика
Світові виробники зброї торік заробили $632 мільярди. Найбільше зріс дохід у компаній з росії та Близького Сходу, – SIPRY
02.12.2024, 17:53
Війна
Це фактично скасовує рішення компанії згорнути виробництво артилерії у Великій Британії.
16.11.2024, 17:58