«Ги-ги», яке трансформується у «путін – ввєді»

Опінії
07 лютого, 07:25
«Ги-ги», яке трансформується у «путін – ввєді»

правильний закон – та не в ладах він із сумлінням

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Мережа абсолютно справедливо і чи не одностайно живого місця не залишила на «квартальному викидню» ©, раднику секретаря Радбезу Сергієві Сивохо за його фейсбучне «Рятуйте! Наших б'ють!» з приводу провалу законопроєкту про врегулювання виплат пенсій бандитському Лугандону.

Затулили, панове, носи, перед вами – оригінал обціловування недопалкової дупи:

«Ги-ги», яке трансформується у «путін – ввєді»_1

Відправку законопроєкту на доопрацювання радник назвав «плювком» 314 депутатів на пенсіонерів Донбасу. Чисте капітулянство у всій його антиукраїнській гидоті. Що тут коментувати?! Хіба що вагу і розмір плювка?

Ми лише узагальнюємо реакцію нормальних людей на великогабаритну недолугість. Щодо безпрецедентної заяви Сивохо: «Наш президент – человек, который с первого дня борется за наших людей», яку подаємо рідною мовою ображеного пацифіста, хотіли б лише уточнити – отой «человек» якої держави «чєловєк»? І коли це «ваші» люди стали «нашими»?!

Українці з економічною освітою запитують неука, що він знає про солідарну систему пенсійного забезпечення. Радник РНБО може й справді не здогадується, що для отримання пенсії в Україні спершу треба постійно робити внески до Пенсійного фонду? Якщо окуповані території наразі нічого не платять до ПФУ, то солідарні претензії – до окупанта. Лягали під українські танки – просіть у бурятських трактористів.

За усієї поваги до Георгія Туки, ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України і його розумних думок з приводу формальних підстав для виконання соціальних зобов'язань перед населенням окупованих територій, з деякими висновками не можемо погодитись не лише через ст. 55 Женевської конвенції, яка вимагає від окупанта утримання загарбаного своїм коштом. Визнаючи власну правову непослідовність, все ж стаємо на бік тих, хто керується емоціями: чому пенсіонер «нормальної» України має спонсорувати покидьків і бандитів?

Українці-націоналісти запитують руськомірського блазня, чи усвідомлює він увесь цинізм свого пафосу про «людей праці», «гарячі і шкідливі виробництва», «щоденні спуски під землю» на тлі смертельної статистики українських втрат у російсько-українській війні 2014-… років?!

Просто українці ще категоричніші щодо сивохиної патетики про   «заработавших право получать», питають: чи має оцей велеречивий миролюбець хоч би одного знайомого серед тамтешніх «пенсіонерів-патріотів», котрий би згадав Україну добрим словом? І з нетерпінням чекає на її повернення? Радник бачив хоч би одну листівку на донецькому чи луганському паркані із закликом «Смерть московським окупантам»?

Відкраяну скибку до паляниці не приставиш. Особливо, коли та скибка ніколи не була частиною паляниці. Та й замішана на полові.

Сивохо, і колеги це прекрасно розуміють – лише вислід електорального потьмарення. Їх усіх з вождем-сміхунчиком укупі гнати слід з України сраною мітлою. Торбина – залізнична платформа Совєтская – Курський вокзал.

P.S. Приватно, з огляду на «синдром Федини», для есбеушного інспектора мережі: у запропонованому нами тексті поки що немає закликів до насильницького повалення конституційного ладу, автор лише виокремлює об'єктивний привід до цього та подає практичну рекомендацію, як порятувати конституційний лад України підручними засобами.

А за «дупу» і «срану мітлу» перепрошуємо, яка влада – така й лексика.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
08:31
І причому тут Фокін?
вчора, 14:08
Лише тверку у мінській групі й не вистачало!
вчора, 10:01
В Україні системна криза авіаперевезень і літаковиробництва, на яку роками закривала очі влада.
29 вересня, 12:56
Генеральний прокурор як справжній "слуга народу" має постати перед судом за привласнення державного майна.
29 вересня, 11:25
Влада РФ стежить за подіями на Кавказі, щоби потім екстраполювати їх на Сході України.
29 вересня, 08:51