Гопники та держиморди завітали до дітей

Позиція
02.12.2023, 11:40

У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»

В ході своєї передвиборної агітаційної поїздки, в яку його відправив глава держави Андрій Єрмак, Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де вимушені навчатися діти, щоб уберегтися від постійних обстрілів російських окупантів.

Гопники та держиморди завітали до дітей_1Гопники та держиморди завітали до дітей_2Гопники та держиморди завітали до дітей_3

Зеленський вперто продовжує порушувати дрес-код та плює на дипломатичний протокол. Президент-уклоніст, який не має права й підстав носити військову форму, одягається у стилі мілітарі на зустрічі з західними партнерами України, демонструючи зневагу до сталих правил та звичаїв, знецінюючи інститут президентства в Україні та країну на міжнародній арені.

Ось так Зеленський виглядає на фоні інших світових лідерів:

Гопники та держиморди завітали до дітей_4Гопники та держиморди завітали до дітей_5Гопники та держиморди завітали до дітей_6Гопники та держиморди завітали до дітей_7

Нажершись безкоштовної гуманітарки, особи, яких водять, у тому числі, до дітей, втратили людську подобу.

Косячи під воїнів, одягаються в тактичний одяг, косячи під альфа мавп, повідпускали собі волосся на обличчі.

Якщо це члени ОЗУ, то зрозуміле їх мурчання і неголеність. Якщо це представники державних інституцій, то тоді це зухвале нівелювання України, як держави, соціального інституту президенства, та соціального інституту органів державної влади.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Опінії
Зеленський заявив, що Україна втратила 31 тис. бійців. Офіційні дані (українські) російських втрат - 410700 солдатів
26 лютого, 11:05
Політика
Тепер і в нашого Зе є свій «валдайський форум»...
26 лютого, 09:41
Економіка
В Офісі Президента не розуміють: у будь-якому із варіантів законопроєктів про мобілізацію закладено ризик саме для влади. Граблі по-новому!
25 лютого, 14:57