Гральний бізнес в Україні має бути заборонений під час війни.

Опінії
07 травня, 10:41
Гральний бізнес в Україні має бути заборонений під час війни.

Росіяни грабують на мільярди українських лудоманів, значна частина яких — наші військовослужбовці. А Зеленський цьому сприяє.

Журналіст, оглядач

Російський блогер Михаил Жуховицкий описав як добре живуть на Кіпрі росіяни, які за змовою з українськими керівниками та правоохоронцями грабують на мільярди українських лудоманів, значна частина яких  — наші військовослужбовці.

Гральний бізнес в Україні має бути заборонений під час війни._1

Всі ці російські контори і зараз спокійно працюють в Україні, і викачують з нашої економіки гроші, яких нам не вистачає на оборону країни, які ми змушені позичати. Гральний бізнес в Україні має бути заборонений під час війни.

Читайте також:
Кримінал
Капітаном вантажного судна є громадянин однієї з країн Південного Кавказу, а саме Азербайджану.
11 липня, 11:55
Економіка
Доха намагається бути провідним дипломатичним майданчиком попутно вливаючи валюту у війну проти України. Москва рішуче користає з цього.
07 липня, 11:15
Війна
Український слід у курортному бізнесі в Криму під прапором рф
06 липня, 13:37
Війна
У 2022 році компанія PepsiCo Inc. заявила, що припинила виробництво. Компанія Coca-Cola була однією з перших, які пообіцяли піти з росії
18 червня, 10:05
Економіка
Американські підприємці планують знову наживатися на громадянах РФ. Забруднені в українську кров гроші ворога не пахнуть.
05 червня, 19:25
Війна
Довгостроковий контракт із московією допоможе індійській компанії Reliance забезпечити постачання дешевої російської нафти
29 травня, 10:10