Група «Нафтогаз» святковим вибухом на газопроводі привітала Толмачева з весіллям

Позиція
19 квітня, 16:35

Технологічна аварія з пожежею сталася на межі балансової приналежності газопроводу Укргазвидобування та Оператора ГТС України

У той час коли т.в.о. Голови правління номінально державного АТ «Укргазвидобування» Олег Толмачев готується до весілля, на виробничому обʼєкті стратегічного  значення в Харківській області сталася техногенна аварія.

Вибух, що стався вчора надвечір на газопроводі у Харківській області, не пов'язаний із військовими діями.

У цьому запевняє пресслужба групи Нафтогаз.

У Харківській області вчора надвечір вибухнув газопровід. Очевидці події повідомили медіа агенції «Останній Бастіон», що вибух був дуже потужним. Стовп полум'я, що утворився на місці аварії, сягав заввишки до 70 метрів. А в радіусі 40 метрів навколо епіцентру вибуху розплавився й асфальт.

Як повідомили у Нафтогазі, вибух стався у зоні переходу газопроводу від АТ «Укргазвидобування» до Оператора ГТС України.

Ця аварія має технологічну причину і не пов'язана з бойовими діями, запевняють у Нафтогазі. Втім, причину вибуху поки що не повідомляють, бо «фахівці» Нафтогазу напередодні весілля Толмачева її не можуть встановити.

Проінформовані джерела в Нафтогазі стверджують, що за попередніми оцінками причиною могло стати порушення режимів та перевищення параметрів вхідного тиску.

В той час, коли т.в.о. Голови правління АТ «Укргазвидобування» Олег Толмачев зайнятий організацією урочистостей, він покладає обов'язки контролю за дотриманням технологічних режимів всіх обʼєктів та установок на комерційного директора номінально державної компанії Максима Горбатюка.

Але Максим Горбатюк замість виконання своїх прямих обов'язків займається організацією роботи «бек-офісу» та проводить неформальні зустрічі з метою забезпечення безперешкодних перемог у тендерних процедурах у відомому ресторані на Подолі міста Києва. Теж потрібна справа, але про неї незабаром.

Дивлячись на святкову метушню керівників стратегічних підприємств та їх заступників, складається чітке розуміння, що в штатах відповідних підприємств потрібно вводити посаду психіатра, а то й кількох. Щоб лікувати хворих на всю голову керівників та їх заступників, які замість виконання своїх обов'язків займаються гулянками, свайбами, корупційними «стрєлками», але тільки не роботою.

Автор : Микола Хоменко
Читайте також:
Опінії
Усі брешуть, так влаштована система, і в цьому потоці брехні немає сенсу шукати правду. А там де немає правди, немає правильних рішень.
27 травня, 11:42
Політика
Будувати буде ТОВ «Вельт Капітал», яке ловили на завищенні цін удвічі
27 травня, 11:00
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
24 травня, 10:47