Хто і навіщо заблокував Останній Бастіон

Опінії
01.02.2025, 15:02
Олександр Потій
Олександр Потій

Доки Потій і Титаренко не сядуть на лаву підсудних, корупція в цій країні буде процвітати.

Публіцист

Я не можу погодитись з правозахисником Дмитром Павліченком, який на прикладі блокування доменного імені мого особистого блогу volodymyrboyko.com стверджує, що так званий Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Лубінець запроваджує диктатуру.

Насправді  Лубінець – ніхто й звати його ніяк.

Посаду дрібному шахраю Лубінцю купив мікро-олігарх Ігор Палиця й Лубінець тримається на цій посаді лише тому, що носить гроші в СБУ та, як тепер з'ясувалось, у Держспецзв'язок, розкрадаючи міжнародну допомогу.

Розпорядження про блокування мого блогу, а також львівських, ужгородського й полтавського сайтів, які розмістили мою статтю «Уповноважений з корупції» про злочини, вчинені Лубінцем, підписав не Лубінець, а начальник Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій Держспецзв’язку Титаренко, виконуючи вказівку голови Держспецзв’язку Потія – такого ж корупціонера, як і Лубінець.

Тому доки Потій і Титаренко не сядуть на лаву підсудних, корупція в цій країні буде процвітати, а міжнародна допомога – розкрадатись.
Читайте також:
Опінії
Цинізм епохи грантових недоторканних.
02 травня, 20:05
Політика
Як тандем Синєгубова та Тимчука через «Укртрансбезпеку» зачищає ринок від конкурентів.
02 травня, 11:51
Опінії
А тепер видихнемо і подивимося на новий оберт Міндічгейту серйозно.
01 травня, 20:38
Кримінал
Тим часом НАБУ проводить обшуки у співробітників обласної прокуратури та судді Шевченківського районного суду.
01 травня, 16:07
Політика
Запорізька ОКЛ замовила послуги комп'ютерної томографії у приватного підприємства, власниками якого є батьки голови ЗОДА Федорова.
01 травня, 10:00
Політика
Новий Цивільний кодекс може приховати дані про корупціонерів — YouControl.
01 травня, 06:05