Хто кому пан у правоохоронних органах України?

Опінії
01 червня, 10:20
Хто кому пан у правоохоронних органах України?
Фото: УНІАН

Поліціянти сумлінно виконують виключно забаганки очільника міністерства внутрішніх справ, а не стоять на сторожі правопорядку.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

«Як можна було допустити в’їзд в Україну представників іноземних кримінальних угрупувань із-за кордону, з метою вчинення умисного вбивства іноземного громадянина. Чим тоді займається Держприкордонслужба, також підпорядкована МВС?!».

Так дивується колишній заступник генерального прокурора Олексій Баганець у статті, що побачила світ на шпальтах видання "Резонанс". Йдеться про стрілянину, яка мала місце в Києві 26 травня 2020 року.

Того дня четверо громадян Республіки Чорногорія розстріляли свого компатріота, лідера наркокартелю "Кавач". Він майже три роки перебував у міжнародному розшуку й при цьому спокійнісінько проживав у столиці України.

Хочу заспокоїти Олексія Васильовича. Як стверджують лихі язики, представники іноземних кримінальних угруповань пересувались по Україні в супроводі старшого сержанта поліції Ростислава Чернобривого та помічника начальника Головного управління Нацполіції у м. Києві Євгена Дейдея.

Більш того, люди брешуть, що саме завдяки допомозі пана Дейдея – гопника, засудженого у 2012 році за розбій Суворовським районним судом Одеси. Його, до слова, сам Аваков зробив у 2014 році народним депутатом по підроблених документах – іноземним кілерам і вдалось перетнути кордон.

Також стверджують, що, начебто, пани Чернобривий та Дейдей були затримані колегами, але миттєво відпущені після дзвінка всесильного Арсена Борисовича. Тому, насправді, ніякого безладу в країні немає, а прикордонники та поліціянти лише сумлінно виконують забаганки очільника Міністерства внутрішніх справ України.

Читайте також:
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
04 липня, 12:06
Фермери одного з підприємств Миргородського району виявили посіви наркотичних рослин серед соняшникового поля.
29 червня, 08:59
Правоохоронні органи брали безпосередню участь у вуличній стрілянині на Київщині, але про це нічичирк.
01 червня, 12:52
За словами начальника кримінальної поліції, речові докази збиралися «по крихтах».
28 травня, 15:42
Конфлікт біля ставка поблизу села Новоселиця криє у собі низку проблем для повоєнного суспільства.
26 травня, 10:05