Хворобливе марення двох видатних юристів

Опінії
13.05.2021, 08:45
Хворобливе марення двох видатних юристів

Фарс та профанація

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Політично стурбована громадськість обговорює виступ дуету Парфумерші та лейтенанта Баканова, які на спільному брифінгу 11 травня 2021 року розповіли, що вони розслідують злочинну діяльність колишнього спецпредставника СБУ в Тристоронній контактній групі Медведчука й навіть збираються вручити йому підозру в державній зраді.

Коментувати хворобливе марення цих двох видатних юристів сучасності я не стану – це краще виходить у їх колег з ТОВ «Студія «Квартал 95». Лише зазначу, що за кілька днів сплине рік, як мадам Венедіктова повідомила про підозру народному депутату Порошенку.

Торік Парфумерша хлопала крилами, обіцяла «закрити» Петра Олексійовича на 10 років і вимагала в суді його арешту. Але оскільки впродовж року кримінальне провадження так і не було направлено до суду, то 10 червня 2021 року справа стосовно Порошенка буде закрита.

Хворобливе марення двох видатних юристів_1

Запевняю, що й на кримінальне провадження щодо Медведчука очікує така ж участь. Бо для того, щоби щось розслідувати, в країні має бути генеральний прокурор, а не ДБС.

Читайте також:
Політика
Віктор Медведчук став на крок ближчим до в'язниці через оголошену судом підозру у сприянні терористичним організаціям.
16.10.2021, 10:12
Опінії
Війни без втрат не буває. Повірте, на те вона і війна, особливо екзистенційна проти російського загарбника.
вчора, 17:09
Опінії
Через 2 тижні будинок буде розбомблено, а три дівчинки, що на фото, будуть поховані на території дитячого садочку навпроти
вчора, 16:11
Опінії
«Нельзя поднять людей с колен, / Покуда плеть нужна холопу; / Нам ветер свежих перемен / Всегда вдували через жопу». © Ігор Губерман
вчора, 12:50
Опінії
Вважаю, можна називати "дебілами" тих депутатів, які є дебілами.
25 травня, 11:25
Опінії
Не перший місяць дорожні знаки з назвами населених пунктів були знесені з поля зору. Тож однотипні міста Луганщини залишалися безіменними.
25 травня, 09:23