І цим братам закон не писаний

Опінії
04 квітня, 13:46
Бубочка і бабусі
Бубочка і бабусі
Фото: © T-34-152

або про обіцянки Зе, вилами по воді писані

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Зізнаємося своїм – перед тим як «вихлюпнути чергову порцію помий на ненависну зелену пошесть», а саме такою відверто наклепницькою уявляється наша позиція все ще численним, заангажованим простакуватим блазнем клакерамми вже дві доби ретельно длубаємося в доступних джерелах на різновекторних сайтах.

Себто, з тією чи іншою мірою об'єктивності уявляємо предмет розмови про «флешку з братом ДЄ», належно поціновуємо живописні деталі і захопливу  конспірологію спонуки відчайдуха Гео Лероса до привселюдної демонстрації фізіологічного акту з виведенням шлаків проти вітру, ба, зазіхаємо на прогнози  наслідків чергового зашквару у токсичному середовищі випадковостей.

Що відомо нам з вами на цей момент?

Найперше те, що Зе клеїть дурня, прикидаючись глухонімим у ситуації, яка зачіпає на цей раз не Трампа з Байденом, а його «найвеличнішого». Суспільство не може обмежитися почутим відгомоном розбірок у партійному штабі «Слуг», де схожа на президента і за версією клакера Потураєва «дуже травмована цією історією, чесна та глибоко порядна людина» вискакувала зі штанів (не вперше), проклинаючи на всі заставки свою ліву і праву руку в одному офісному рукаві – нерозлучного другана Андрюшу Є. Луна стіни хилитала: «Ти не мене, ти неньку підставив-авив-вив!!!». Се Бубочці, яка забула з чим неньку порівнювала, відкрилося, з ким дружив він усе життя так безоглядно, так амікошонно, так безсрібно.  

Порцій штанькових відосиків з компроматом вистачить надовго, можливо, до скасування карантину.  Гео натякнув, що й він ще всього не бачив – на флешці 100-годинний (!) серіал, чий вибуховий потенціал у тротиловому еквіваленті змусив принишкнути не лише населюків Печерських пагорбів, а й навколишніх околиць з Енергоатомом включно.

Гео Лерос – ситуативно козирний валет у колоді Андрія Богдана, ще донедавна «заплічника» (у буквальному сенсі цього слова) Зе', котрому дозволялося на державні свята гарувати у чужій державі, виспівувати тексти з чужого «Голосу» у передбаннику нормандського збіговиська, взагалі поводитися королем при живому блазні. Тому є резони й у тих здогадах, що молодого слугу Лероса користають похиліші і грошовитіші слуги, котрим саме у прізвищі Богдан все ще учуваються фанфари зеленої перемоги.

Денисовому брату А. точно не позичати апломбу і упевненості в тому, що блазні не здають партнерів по цеху. Дослухайтесь, як патетично звучить з вуст скромного чиновника-канцеляриста натяк на власну незамінність: «Я б пішов, але зараз потрібно рятувати країну». Десь вже близько й рівень путіна. Час тренувати бусолів.

Побачили, що младослугам у парламенті все ж бракує справжнього робесп'єрового фрондерства – у першому списку бунтарів проти мінської зради з консультативно-бандитською радою ми набачили до 60 прізвищ (наша місцева випадковість Боблях здимів з того шиндлера вже наступного ранку), а станом на сьогодні «група примкнулих до Лероса шепілових» суттєво поріділа – флешку боронять менше тридцяти відчайдух. От би й нам, карантинним злидарям, зазирнути до пурхаючих між масками конвертів з кешем, хоч би помилуватися.

Не викликають довіри численні звинувачення Гео Лероса за купою статей від шахрайства з муралами (живопис на міських стінах) до посягання на державну таємницю. Справді, чого ви, такі тепер усі із себе пильні есбеушники з дебеерівцями, не перевірили Гео на вошивість, коли той, задравши штани, біг за комсом… тьху, на запах шаурми?! Він же балотувався на радника Зе! І став ним! А яку державну таємницю розкрив Гео, звинувачуючи приватного брата Єрмака у спробах торгувати казенними посадами? Чи може для СБУ, ДБР і АБВГД корупція у вищих ешелонах єрмаків стала таємницею?

Вже ось рік зелена потолоч на українську голову товче воду в ступі; гасає, ніби таргани упісяні; вибиває зубами чечітку; бреше, як лисом шиє; крутиться, як сливка в паністраточці. Хоч кілок їм на голові теши – не можуть дійти своїми пубертатними розумками до очевидного – не по Савці президентська свитка.

І тут так – або ти ще вчора виганяєш вимацюреного у лайні Єрмака сраною мітлою з непідйомної для брата Дениса посади, або сідлаєш велик і дуєш на свій квартал. 

Чи може треба підказувати, що краще зробити і те, і те одночасно?

Читайте також:
У разі перемоги Байдена на президентських виборах у США, лейтенанту Баканову точно доведеться шукати собі іншу роботу.
09:19
Про каву і танці на кістках.
вчора, 17:11
Вітчизняні вчені активно досліджували питання покарання за чаклунство на території історичної Полтавщини.
10 серпня, 14:43
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38
Допомагає йому у цій "нелегкій справі" начальник штабу Антитерористичного центру при СБУ генерал-майор Геннадій Кузнецов.
08 серпня, 12:23
Зелені впритул не бачать червоних ліній.
07 серпня, 09:27